Oyun GündemPCPlay StationXBOX
Trend

E3 2021 Etkinlik Takvimi ve Detayları

E3 2021 bilindiği üzere 5 Haziran itibarıyla başladı. Takip edilmesi gereken çok sayıda etkinlik mevcut. Sizler için bu makalemizde etkinlikleri sıraladık ve açıkladık.

E3 2021 En Önemli Etkinlikler Takvimi

9 Haziran – Battlefield

Battlefield-Mobil-gameolog

9 Haziran Çarşamba günü Battlefield duyurusunu gerçekleştirilecek. Battlefield 6 hakkında bir sürü sızıntı ve söylenti son birkaç aydır ortalıkta dolaşıyordu, ancak hikayenin tamamını bu etkinlikle göreceğiz.

11 Haziran – Netflix Etkinliği

Geoff Keighley, 11 Haziran Cuma günü Netflix’e yakında gelecek olan oyunlara dayalı dizi ve filmleri tanıtan özel bir gösteriye katılacak. The Witcher hakkında bilgiler paylaşılması bekleniyor.

11 Haziran – Koch Media Primetime

Koch Media, Saints Row, TimeSplitters ve Kingdom Come Deliverance gibi oyunların arkasındaki Deep Silver’ın ana şirketidir. Etkinlik 11 Haziran Cuma günü gerçekleşecek.

11 Haziran – IGN Expo

IGN Expo, 11 Haziran’da başlayacak. Kick Off Live ile ortaklaşa yürütülecek bu etkinlikte duyurulan oyunlara daha yakından göz atma fırsatını elde edeceğiz.

12 Haziran – Guerilla Collective 2

İkinci Guerilla etkinliği 12 Haziran Cumartesi günü yine Twitch’te gerçekleşecek. 75 yeni indie oyun göreceğiz.

12 Haziran – Ubisoft Forward

Ubisoft Forward etkinliği 12 Haziran Cumartesi günü YouTube ve Twitch üzerinden gerçekleşecek.
Rainbow Six’in yeni oyunundan ayrıntılar paylaşılacak. Far Cry 6 ve Riders Republic hakkında daha fazla bilginin yanı sıra Assassin’s Creed Valhalla ve Rainbow Six Siege için gelecek güncellemeler hakkında bilgiler açıklanacak.

13 Haziran – Xbox ve Betheda Games

Microsoft, 13 Haziran Pazar günü Twitch, YouTube, Twitter ve Facebook üzerinden yayınlanacak olan Xbox & Bethesda Games Showcase ile E3’te yeni satın alınan Bethesda ile ortak sunum gerçekleştirecek. Xbox ve Bethesda ortaklığından çıkacak yeni oyunlara ve Xbox Game Pass güncellemelerine yer verilecek.

13 Haziran – Square Enix

Square Enix, 13 Haziran Pazar günü YouTube ve Twitch üzerinden yayın gerçekleşecek. Yayıncı, yeni bir oyunun dünya prömiyerini ve Avengers için Black Panther genişlemesiyle ilgili haberleri göreceğiz.

15 Haziran – E3 Awards

E3 Awards; genel olarak E3 2021’in “En Çok Beklenen” oyununun yanı sıra katılan her yayıncının ve geliştiricinin “En Çok Beklenen” oyununu vurgulayacak bir yayın olacak.

16 – 22 Haziran – Steam Next

Steam Next Fest, altı günlük etkinlik boyunca canlı yayın akışları ve bolca ücretsiz oyun demosu bizleri bekliyor olacak.

22 Temmuz – EA Play Live

Electronic Arts, EA Play Live’ın 2021 yayınını 22 Temmuz’da sanal bir etkinlik olarak gerçekleştirilecek. E3’ün resmi bir parçası olmasa da, EA Play Live zaten E3’e yakın tarihlerde gerçekleştiriliyordu. Etkinlikte ne göreceğimize dair henüz bir bilgi yok.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu