Oyun Gündem

Dynasty Warriors Empires 9 İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Koei Tecmo şirketi Omega Force, yakında çıkacak olan Dynasty Warriors Empires 9 oyununun ilk resmi oynanış fragmanını yayınladı.

Empires oyunlarının ana özelliklerinden biri, kendi karakterlerinizi yaratma yeteneğidir. Bu fragman, oyuncuların kendi karakterlerinin biyolojik ebeveynlerini oluşturabileceklerini doğruluyor. Oyuncular ayrıca karakterleri için en fazla iki favori silah türü seçebilirler. Menü ayrıca karakterlerin piyade gibi savaşlarda kullanmak için tercih ettikleri birim tiplerine sahip olacağını da ortaya çıkardı.

Oynanış görüntülerine ek olarak fragman, Yurtiçi sisteminde yeni bir özellik gösterdi. Karakteriniz, arkadaşlık puanlarını artırmak için kale içinde resmi olmayan kıyafetler içinde diğer karakterlerle etkileşime girebilecek.

Dynasty Warriors 9 Empires, 2021’de dünya çapında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye geliyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?