Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Dying Light 2 Türkçe Olacak

Dying Light 2, ilk olarak 2018 yılında E3 fuarında duyurulmuştu. Son yapılan açıklamaya göre Dying Light 2 : Stay Human, 7 Aralık 2021 tarihinde oyun severler için çıkış yapacak.

Geçtiğimiz saatlerde yeni fragmanı yayımlayan Techland, oyunla ilgili bazı özellikleri açıkladı. Oyunun temelini fiziksel parkurlar ve yakın dövüşler oluşturuyor.

“Virüs kazandı ve medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. İnsanlığın son yerleşkelerinden biri olan Şehir, yıkılmanın eşiğinde. Hayatta kalmak için çevikliğini ve dövüş yeteneklerini kullan ve dünyayı yeniden şekillendir. Seçimlerin herkesin kaderini belirleyecek.”

Yapımcılarının, Stay Human alt başlığı ile oyunculara, dünya ne kadar acımasız bir yer olsa bile yine de insan olmaları gerektiğini hatırlatan Dying Light 2 : Stay Human, bir çok platformda oynanabilir olacak. Oyun şuanda hem PC, hem Playstation 4 ve Playstation 5 ailesi, hemde Xbox Series X, Series S ve Xbox ONE için ön siparişe açılmış durumda.

Oyunun Steam sayfasına göre, oyun Türkçe altyazı desteği ile çıkış yapacak.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu