Oyun Gündem

Dying Light 2 Bloody Ties DLC’sini Yayınladı

Dying Light 2, Bloody Ties DLC’sinin yayınlanmasıyla önemli bir yeni içeriğe kavuşuyor.

Dying Light 2 hayranları artık oyunun lansman sonrası DLC’sinin en yeni parçası olan Bloody Ties genişleme paketini satın alabilir ve oynayabilir. Bloody Ties, oyunculara açık dünya zombi avcılığından biraz soluklanma imkanı sunuyor.

Dying Light 2, Şubat 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana bir dizi DLC almış olsa da, Bloody Ties ilk büyük hikaye tabanlı genişleme paketi. Önceki DLC içerikleri çoğunlukla yeni silahlar ve ekstra zırh setlerinden oluşurken, Bloody Ties, savaş arenası ve yeni hikayesi ile öne çıkıyor.

Bloody Ties’a hazırlık olarak, Dying Light 2 1.7.2 sürümüne güncellendi ve yama temel oyuna çok çeşitli önemli ince ayarlar ve düzeltmeler getirdi. Ancak en dikkat çekici olanı, orijinal Dying Light’ın dövüşlerdeki önemli anlarda tetiklenebilen, zamanı yavaşlatan ve oyuncunun paramparça bir kemik veya özellikle kötü bir yara gibi vermeyi yeni bitirdiği hasarı vurgulayan X-ray özelliğinin tanıtılması oldu.

Bu yılın başlarında bitirdikten sonra oyuna geri dönen oyuncular, Dying Light 2’nin önceki güncellemelerinin de bir sürü ücretsiz içerik eklediğini duymaktan mutlu olabilirler. Yeni görevler, ödüller, düşmanlar ve ganimetler ücretsiz bir şekilde oyuna eklendi.

Dying Light 2 şimdi PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için mevcut.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir