Oyun Gündem

Dwayne Johnson Shazam 2’deki Black Adam Rolünü Reddetti

Black Adam’ın başrol oyuncusu Dwayne Johnson’a Shazam! Fury of the Gods filminde oynaması için teklif aldığı ancak bu teklifi geri çevirdiği söyleniyor. DC Evreni’nin 2023’te daha pek çok filmi olacak olsa da, serinin son filmi bu sonbaharda ikonik anti kahramana odaklanan Black Adam ile vizyona girdi. Dwayne Johnson Black Adam rolüyle sonunda ikonik Shazam düşmanını ve Justice Society of America’yı hayata geçirdi. Ayrıca Henry Cavill’in Superman’i de jenerik sonrası sahnede geri dönerek serinin yeni filmini hazırlamış oldu.

Warner Bros. Discovery ve DC Stüdyolarında yaşanan tüm sarsıntıların ardından, Johnson’ın Black Adam’ının başka bir DCU filminde görünme şansı olduğu ortaya çıktı. The Wrap’ten Umberto Gonzalez attığı bir Tweet’te büyük oyuncuya Shazam! Fury of the Gods filminde oynaması teklif edilmiş. İddiaya göre Johnson, DCU karakteri olarak görünmek isteyip istemediği sorulduğunda bu fırsatı geri çevirdi. Johnson, yaratıcı ekip, Warner Bros Discovery ve DC Studios henüz Shazam! Fury of the Gods hikayesi hakkında henüz yorum yapmadı.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir