Oyun Gündem

Duygusal Bir Macera Bizleri Bekliyor: The Spirit and the Mouse

Amerikalı yayıncı Armor Games Studio ve Kanadalı geliştirici Alblune, uzun zamandır beklenen duygusal macera oyunu The Spirit and the Mouse’un bu sonbaharda Steam’de PC’ye ve Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu. Ekip ayrıca yeni bir fragman da yayınladı.

Ruh ve Fare, muhtaç köylüler için gizli yardım aramak için sessiz Sainte-et-Clair köyünü keşfederken oyuncuları sevimli fare Leela’nın pençelerine koyuyor.

The Spirit and the Mouse, dünyanın her köşesini taradığınız, görevleri tamamladığınız ve ihtiyacı olanlara yardım etmek için mütevazı arayışınızda size yardımcı olacak öğeleri topladığınız, hikaye odaklı bir macera oyunu. The Spirit and the Mouse, oyunculara, büyüklükleri ne olursa olsun, ihtiyacı olanlara herkesin kahraman olabileceğine dair güçlü bir mesaj gönderen duygusal ve duygusal bir deneyim vaat ediyor.

Oyun Özellikleri:

  • Büyüleyici Fransız köyü Saint-et-Clair’i keşfedin ve küçük bir farenin bakış açısıyla kendi hızınızda sırlarını ortaya çıkarın.
  • Çevrenizdeki dünyayı dolaşmak, karakter odaklı bulmacaları çözmek ve köylülerin hikayelerini hayata geçirmek için elektrik tabanlı güçleri kullanın.
  • Görevleri tamamlayarak ve sevimli mini oyunlarla yaramaz Kibblins’i sakinleştirerek huzursuz yerlilere yardım edin.
  • Maceranız boyunca yeni yeteneklerin kilidini açmak için enerji ve mutluluk toplayın.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?