Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Dungeons & Dragons: Dark Alliance Çıkış Tarihi Açıklandı ve Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Aksiyon RPG oyunu olan Dungeons & Dragons: Dark Alliance 22 Haziran’da çıkacak.

Yayıncı Wizards of the Coast ve geliştirici Tuque Games, Dungeons & Dragons: Dark Alliance için beş dakikalık bir oynanışa genel bakış fragmanı yayınladı.

Oyun Hakkında:

Dark Alliance, Dungeons & Dragons dünyasına gerçek zamanlı savaş ve dinamik işbirliğiyle dolu patlayıcı bir aksiyon RPG’sinde hayat veriyor.

Kötülüğün istilacı orduları her geçen gün daha da güçlenirken, buz devleri ve intikamcı ejderhalar Icewind Dale’de kontrolsüz dolaşıyorlar. Şimdi dört kahraman yaratıkların saldırısını geri püskürtmeli ve karanlığa karşı savunmalıdır.

Kahramanını seç ve efsanevi canavarlarla savaşmak için en fazla dört arkadaşına katıl. Durdurulamaz patronları alt ederken, güçlü teçhizatlar kazanırken ve daha da büyük zorlukların üstesinden gelmek için yeni yeteneklerin kilidini açarken Icewind Dale’in soğuk dünyasını keşfedin.

  • Durdurulamaz Canavarları Fethedin – Dark Alliance, oyuncuları Dungeons & Dragons dünyasının en efsanevi canavarlarından bazılarıyla karşı karşıya getiriyor . Ayaz devleri, Seyirciler, Beyaz Ejderhalar – hepsini aşılmaz olasılıklara karşı yenmek için güç toplayın.
  • Arkadaşlarınızın Yanında Dövüşün – En fazla dört arkadaşınıza katılın ve patlayıcı gerçek zamanlı dövüş ile dinamik bir işbirliği deneyiminde birlikte savaşın. Tek başına üstesinden gelemeyecek kadar güçlü durdurulamaz canavarları devirirken yıkıcı kombinasyonları serbest bırakın.
  • Kahramanınızı Seçin – Her biri kendi benzersiz oyun stili ve özelleştirilebilir yetenekleri olan dört farklı kahramandan biri olarak oynayın. Yeni becerilerin kilidini açmak ve güçlü donanımlar kazanmak için görevleri tamamlayın ve patronları alt edin, oyuncuların daha da büyük zorluklar üstlenmesine izin verin.
  • Brave the Frozen Landscape – Dark Alliance , Dungeons & Dragons dünyasına daha önce hiç olmadığı kadar hayat veriyor . Vatanınızı iğrenç canavar ordularından korurken Icewind Dale’in soğuk ve tehlikeli dünyasını keşfedin.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance, 22 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Ayrıca ilk gün Xbox Game Pass for Console, Cloud ve PC üzerinden de satışa sunulacak.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu