Oyun GündemTürkçe Yamalar

Dune: Spice Wars Türkçe Yama ve Kurulumu

Eleştirmenlerce beğenilen Northgard’ın geliştiricilerinden 4X gerçek zamanlı strateji oyunu. Frank Herbert’in çığır açan Dune evreninde yer alan, fraksiyonunuza liderlik etmeli ve zorlu çöl gezegeni Arrakis üzerinde kontrol ve hakimiyet için savaşmalısınız.

Baharat evrendeki en değerli kaynaktır. Baharat yaşamı uzatır, bilinci genişletir ve yıldızlararası seyahati mümkün kılar. Sadece Arrakis’te bulunur, evrendeki en etkili güçler tarafından aranır. House Atreides, House Harkonnen, Smugglers ve yerli Fremen dahil olmak üzere çeşitli gruplardan biri olarak oynayın ve Dune ve baharat üzerinde güç için yarışın.

Manzarayı solucan işareti için tarayın veya birliklerinizi ve baharat toplayıcılarınızı, kum tepelerini patlatıp onları bütün olarak yutacak olan devasa kum solucanlarına kaptırma riskiyle karşı karşıya kalın. Rakiplerinizi savaşta ezin, siyasi entrikalarla alt edin ve aldatıcı casus ağınız ile onları baltalayın.

Şimdiye kadar yaratılmış en etkili bilim kurgu ortamlarından biri olan benzersiz Dune evrenini deneyimleyin. Duke Leto Atreides, Baron Vladimir Harkonnen, Esmar Tuek ve Liet Kynes gibi ikonik karakterlerle ulusunuzu zafere taşıyın. Rakip gruplar üstünlük sağlamaya çalışırken ve gezegenin kendisi solan çöller, devasa fırtınalar ve tüketen kum solucanlarıyla tehdit ederken tetikte olun.

Evrendeki en önemli gezegen üzerinde hakimiyet kurmak ve kontrolü ele geçirmek için açık savaş, hile, politik etki ve ekonomik üstünlüğü dengeleyin! Rakiplerinizin planlarını sabote etmek için gizli ajanlar kullanın. Stratejinizi ilerletmek için Landsraad’daki siyasi kararlara oy verin.

Kaynakları, köyleri ve ilgi çekici noktaları keşfetmek için Dune’u ornitopterlerle keşfedin. Gittikçe daha fazla bölgenin kontrolünü ele geçirmek için birliklerinizle genişletin. Ekonomiyi domine etmek için kaynakları binalar ve baharat biçerdöverler aracılığıyla kullanın. Güçlü bir orduyla düşmanlarınızı yok edin ama dikkatli olun, çünkü doğrudan saldırganlık yüksek siyasi sonuçlar doğurabilir.

Saygın Atreides Hanesi olarak onur ve siyasi güç yolunu seçin ya da Harkonnen Hanesi olarak şiddeti ve sinsi planları seçin. Yerli Fremenlerle çölde hayatta kalma ve gerilla taktiklerinin ustası olun ve Kaçakçılar olarak gölgeli anlaşmalar ve sızma yoluyla nüfuz kazanın.

Konsey üyelerinizi seçerek her fraksiyonun mevcut güçlü ve zayıf yönlerini özelleştirin. Atreides’in efsanevi kılıç ustası Duncan Idaho yanınızdayken, genişleme ve savaş hünerleri geliştirildi. Fremenlerden Chani Kynes’in yardımıyla insanlar ve bilgiler üzerinde güç kazanın ya da Harkonnenler’in Rabban’ı ile askeri gücü alt edin.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içinde bulunan “exe“yi oyunun ana klasörüne kopyalayın ve kurulumu yapın.

NOT:
Oyunun erken erişimde olduğunu unutmayın. Yama oyunun v.0.1.19.14531 versiyonuna uyumludur.

EMEĞİ GEÇENLER:
Sweaty, Crazy, Felix Felicis

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

21 Yorum

 1. teşekkürler Dune spıice wars rar şifresi : Gameologçeviri

 2. Linke tıklayınca discorda yönlendiriyor davet kabul edilmedi diyor

 3. daha önce gelip “ban” yediyseniz ip üzerinden banlandığın için ulaşamaazsın. vpn ile denemen gerek veya hesabının adını verirsen kontrol sağlarız.

 4. Banlandığımı sanmıyorum daha önce geldiysem de sadece gir çık yapıp yama indirmişimdir nickim gokhanseriin#4527

 5. Tekrar merhaba. Öncelikle mesaj kirliliği için özür dilerim. Arzu ederseniz tüm mesajlarımı silebilirsiniz. Sorunu çözdüm belki başkalarına yardımcı olur diye yazıyorum. Önce rar içerisindeki .exe dosyasını oyun ana dizinine kopyaladım. Sonra 2 farklı klasör oluşturup birine “Dune_Spice_Wars_TR_YAMA-1.bin” diğerine de “Dune_Spice_Wars_TR_YAMA-2.bin” dosyalarını yükledim. 2 dosyanında olduğu bir klasörün vardı .exe yi çalıştırınca önce 1. diski tak mesajı açıldı. yer göstererek devam ettim, sonra 2. diski istedi, aynı işlemi yaptım. Sonra tekrar 1 ve 2 işlemini tekrarlattı. Sonrasında kurulum sayfası geldi. Şifre girdikten sonra yine diskleri isteyen sayfa gelince bu sefer 2 bin dosyasının da olduğu klasörü gösterdim ve kurulum gerçekleşti. Oyun sorunsuz TR açıldı. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın. Saygılar…

 6. merhaba; öncelikle keşke exe tepki vermiyor dediğinizde bekleseydiniz. yama boyutu buyuk oldugu için exe açılırken dosyaları kontrol ediyor bu sebepten bekletiyor. iyi oyunlar 🙂

 7. Tekrar merhaba. Şu an oyunun “v.0.1.19.14721” yama versiyonu mevcut ve bu sürümde de TR yama çalışıyor.

 8. Yama çalışıyor ancak bazı yüzdelik değerler çevrilmemiş :Yüzde: şeklinde ve simgede yok kısa bir güncelleme ve düzeltme getirirseniz harika olur şuan yama sadece bu sitede olduğu için yapmalısınız bence 🙂 yama için teşekkürler

 9. merhaba oyunun v.0.2.6.16283 sürümünde yamayı yapamadım exeyi açtım kurdu oyuna giremiyorum ama açılmıyor her şekilde girmeye çalıştım kurmaya çalıştım yönetici olarakda, ayrı bi klasöre kurup oyunun konumuna atmakda dahil

 10. NOTu okumamışsınız.
  Oyunun erken erişimde olduğunu unutmayın. Yama oyunun v.0.1.19.14531 versiyonuna uyumludur.

 11. Merhaba. Yamayı indir kısmına tıkladım ve yönlendirilen discord kanalına üye oldum ancak hala indirme linkine ulaşamadım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?