Oyun Gündem

Dragon Age: Dreadwolf Hayranlarını Heyecanlandırdı

Dragon Age: Dreadwolf geliştiricisinden basit bir gönderi, hayran kitlesini heyecanlandırıyor ve gelişimi hakkında canlı tartışmalara yol açıyor.

Bu yılın başlarında BioWare, ‘Dragon Age 4’ün resmi adını Dragon Age: Dreadwolf olarak açıklamıştı ve o zamandan beri hayran kitlesinin altında alev alev yanıyordu. Altyazının nasıl doğrudan bir devam filmi olduğu (bu açık olmasına rağmen), bu oyunun kahraman yerine kötü adamı nasıl vurguladığı, franchise tipik olarak iki olarak ele aldığında Dreadwolf’un yazılışının nasıl bir kelime olduğu gibi birçok ima ve anlamı vardır. ve bunun üzerine nasıl, Fade World için bir anagram.

Sonuç olarak, hayranlar için heyecanlanacak çok şey var ve birçoğu Dragon Age: Dreadwolf ile sunmak için BioWare’i arıyor. Muhtemelen bir sonraki BioWare sürümü ve Anthem, BioWare’in birçok iyi niyetini yok ettikten sonra, geliştiricinin geleceği ve Mass Effect 4 için tonu şüphesiz belirleyecektir. İlginçtir ki, hayranlar bir geliştiriciden nispeten zararsız bir tweet hakkında heyecanlı görünüyor.

Dragon Age: Dreadwolf oyun direktörü Corinne Busche kısa süre önce PS5 DualSense kontrol cihazının ve bir kahve fincanının resmini paylaştı ve basit bir başlıkla “kanepe, kahve, kontrolör ve oynamaya hazır” ve ardından bir dizi emoji ekledi. Yeterince akıllıca, bu emojilerin tümü Dragon Age: Dreadwolf’u heceliyor ve genel anlamı, oyunu bir konsolda test ederken olduğu gibi Dreadwolf oynadığıdır.

Twitter yanıtları kesinlikle işkence olarak adlandırılıyor veya bir piksel gibi küçük bir örnek istiyor, bu arada yutturmaca Reddit’e de sıçradı. Tabii ki, oyun direktörünün Dragon Age: Dreadwolf’u oynaması/test etmesi şaşırtıcı değil, ancak birçoğu küçük mikro güncelleme hakkında heyecanlandı. Gerçekten de Dragon Age/BioWare’in bir bütün olarak The Game Awards ile iyi bir ilişkisi olduğu ve birçoğunun heyecanla nihai sürümü hakkında konuştuğu için hayranların bu yıl daha fazlasını görmesi olası.

Hiçbir şey resmi olmasa ve hayranlar beklentilerini kontrol altında tutmalı olsa da, bazıları 2023’te unvanı göreceklerine kesinlikle inanıyor. Hatta birkaçı Jeff Grubb’un en az 18 ay sonra (söylendiği zaman) olduğu yönündeki sözlerine atıfta bulundu. bu da Dragon Age: Dreadwolf’un çıkış penceresini 2023’ün sonlarına bırakacaktı. Bu, geliştiricilerin mikro dozlarda bile oyun hakkında giderek daha fazla konuştuğu için daha da fazla hayranı heyecanlandırıyor. Tabii ki, bir gecikme her zaman mümkündür ve oyunun 2024’e kaymasını görmek şaşırtıcı olmaz. Ancak bu basit tweet’e verilen tepkiye dayanarak, hayranların serinin bir sonraki bölümü için heyecanlı oldukları açık.

Dragon Age: Dreadwolf geliştirme aşamasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir