Oyun Gündem

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom demosu duyuruldu

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Marvelous, Anime Expo 2022’de açıklanan Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom’ın bir demosunu yayınlayacak ama demo için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Bandai Namco aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Hakkında

Doraemon Story of Seasons başlık serisinin en yeni bölümü, Story of Seasons dünyasında Japonya kökenli popüler karakter Doraemon’u rahatlatıcı ve iç ısıtan bir oyunla sunuyor.

Ana Özellikler

  • Doraemon’un Gizli Aygıtları ile Çiftlik Hayatınızı Genişletin – Tavuk yumurtalarının büyümesini hızlandırmak için “Zaman El Örgüsü”nü, ekinlerin yerini değiştirmek için “Kaydırıcı Çubuğu”, bitkilerinizi sulamak için “Mini Yağmur Bulutu”nu ve daha fazlasını kullanın! Çiftliğinizi verimli bir şekilde yönetmek için Doraemon’un Gizli Aygıtlarından en iyi şekilde yararlanın!
  • Rüya Gibi Bir Çiftçilik Deneyimi – Gökyüzü ve denizler sınır değil! Çiftliğinizi yanlardan genişletmek için “Hopters” ve “Ekstra Tutma Bulut Spreyi” kullanın veya “Uyarlama Işını” ile sualtını keşfedin ve incileri yetiştirin! Devam edin ve hayallerle dolu çiftlik hayatınızı özgürce genişletin.
  • İki Kişilik Çiftlik Hayatıyla Daha Fazla Eğlenin – Neden arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte bir çiftlik hayatının tadını çıkarmıyorsunuz? Çevrimdışı iki kişilik çok oyunculu mod, oyunculara diğer oyuncularla çiftçilik kurma yeteneği verir. Bir çiftlik inşa et ya da birlikte balık tutmaya git! Yerdeki o kocaman şalgamı sökemiyor musunuz? Bunu arkadaşlarınızla veya ailenizle yapın!

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom, 2022’de PlayStation 5, Switch ve PC için Steam üzerinden dünya çapında yayınlanacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir