Oyun Gündem

Die By The Blade Steam Next Fest’te Demo Olarak Yer Alacak!

Triple Hill Interactive, Grindstone ve Kwalee, acımasız kılıç dövüşü oyunları Die by the Blade’in PC için sınırlı süreli yepyeni bir demosunu yayınlayacaklarını duyurdu. Yeni oynanabilir demo, Steam Next Fest’in bir parçası olarak 6 Şubat 2023 tarihinde Steam’de yayınlanacak.

Die by the Blade, oyuncuların kendi hareketlerini tanımlamak için bir dizi geleneksel Japon silahı arasından seçim yapmaları ve dinamik ‘tek yumrukla öldür’ dövüş mekaniğini kullanarak rakiplerinin darbelerini yıldırım hızında savuşturmaları gereken çarpıcı bir samuray-punk dünyasında geçiyor. Demoda 1’e 1, yapay zekaya karşı 1, yerel ve rastgele karşı çevrimiçi oyun modları yer alacak.

Die by the Blade demosu, 6 Şubat’tan itibaren Steam üzerinden erişilebilir olacak ve oyundaki üç oynanabilir karakteri tanıtacak. Hayatını tanıştığı yerlilerin hizmetinde geçiren gezgin bir samuray olan Yoshi, Amerikan teknoloji şirketi Praxis’e karşı bir direniş savaşçısı olan Butterfly ve Ashikage Daimyo’ya sadık hayalet bir komutan ve zorlu bir savaşçı olan Nakamura. Savaşçınızı seçtikten sonra, katana veya wakizashi kılıçlarınızı seçin, samuray ve punktan esinlenen üç farklı yerde acımasız bire bir dövüşlerde savaşın.

Die by the Blade, zafer ile ölüm arasındaki farkın tek bir kılıç darbesi olduğu, silah odaklı bire bir dövüş oyunudur. Hareket setinizi belirlemek için silahınızı ve karakter kombinasyonunuzu özgürce seçin, ardından neon ışıklı ara sokaklarda ve antik ormanlarda savaşın. Silahınızı alın ve yerel veya çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızı ezin ya da çevrimiçi dereceli maçlarda bilinmeyen savaşçılara karşı yeteneklerinizi test edin.

Die by the Blade 2023’te PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Series S/X’te yayınlanacak.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir