Diablo ImmortalOyun Gündem

Diablo serisi yaklaşık on yıl sonra ilk kez yepyeni bir sınıfa kavuşuyor.

Yeni Kan…

Diablo Immortal, köklü aksiyon-RPG serisinin neredeyse on yıl sonraki ilk yeni sınıfını ortaya çıkardı: Blood Knight.

Blood Knight en son Diablo geliştirici canlı yayını sırasında ortaya çıktı, ancak en başta mobil Diablo Immortal‘a özel göründüğünü ve yakın zamanda Diablo 4’e geleceğine dair bir işaret olmadığını belirtmek gerekir.

Yeni sınıf, tasarımındaki belirgin vampir avcısı havasıyla doğrudan Castlevania serisinden alınmış gibi görünüyor. Ve gerçekten de Blizard, Sanctuary’de vampirler ve Blood Knight‘larla “iç içe” olduğunu söylüyor.

Blood Knight‘ın birincil saldırıları, düşmanlara art arda hızlı vuruşlar yapmak için çift sırıklı silah kullanmayı içeriyor ve yakın dövüş menzilinde Blood Knight‘ın bir kesik atacağı, ancak daha uzaktaki düşmanlar için hançerini ileri fırlatacağı Shadow’s Edge adlı bir yeteneği olacak. Diablo topluluk lideri Adam Fletcher, Blood Knight‘ın birincil yeteneklerini “iyi bir oda temizleme” becerisi olarak tanımladı.

Abomination, Blood Knight‘ın dönüştürme yeteneği ve etkinleştirildiğinde tüm yetenek barınızı yeni bir birincil saldırıya ve iki yeni yeteneğe çeviriyor. Birinin adı Blood Rush, sizi ileriye doğru fırlayan bir kan topuna dönüştürüyor ve diğeri size üç vuruşlu bir kombo saldırısı veriyor, sonuncusu sizi havaya uçuruyor ve AoE sersemletme ile yere indiriyor.

Blood Knight önümüzdeki hafta 13 Temmuz’da Diablo Immortal’da yayınlanacak.

Tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir