Diablo ImmortalOyun GündemRehberTümü

Diablo Immortal: Yeni Başlayanlar için İpuçları

Diablo Immortal PC’de ve mobilde çıktı ve bu ipuçları oyuncuların RPG’ye girmesine yardımcı olacak.

Diablo serisi, on yıllardır aksiyon RPG tahtında kendisine meydan okuyacak tüm rakipleri küçümseyerek oturdu ve Diablo Immortal’ın piyasaya sürülmesi sadece kraliyet konumunu sağlamlaştırmaya yardımcı oldu. PC ve mobil oyuncuları aynı anda yatıştırmak zor bir iştir, ancak herhangi bir oyun göreve bağlıysa, bu olabilir.

Bir oyuncu ister Diablo Immortal’da ister bir bütün olarak seride yeni olsun, oyuna ilk adımını attığında bilmesi gereken bazı şeyler var, çünkü bu oynaması ücretsiz hack-and-slash oyunu derinlikle dolu. Sınıfları anlamak, bir zindanın derinliklerinde hayatta kalmak veya PvP için uygun hale getirmek için teçhizatı seviyelendirmek olsun, her zaman öğrenecek daha çok şey vardır. İşte yeni oyunculara cehennem yağdığında avantaj sağlamak için bazı Diablo Immortal ipuçları.

Sınıflar Ödül Deneyi

Oyunun başında, oyuncu altı sınıftan birini seçmelidir: Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer ve Wizard. Bazıları, Barbar gibi, kaba kuvvet yakın dövüş saldırılarında uzmanlaşırken, Sihirbaz gibi diğerleri, temel büyü kullanan menzilli savaşları tercih eder. Bazıları diğerlerinden biraz daha basit olsa da, altı sınıfın tümü uygulanabilir.

Örneğin Necromancer, iskelet merkezli bir evcil hayvan sınıfı, kemik duvar inşa eden bir savunma canavarı veya Corpse Explosion kullanarak AoE zincirleme reaksiyon kabusu olabilen oldukça esnek bir büyücüdür. Bazı sınıflar, PvP veya PvE için minimum maksimuma çıkarsa diğerlerinden daha iyi olabilir, ancak hepsinin önemli bir derinliği ve çeşitliliği vardır. En iyi başlangıç ​​seçimi, oyuncunun en eğlenceli bulacağı şeydir.

Beceriler

Diablo Immortal’ın geniş yetenek ağaçları olmamasına rağmen, hala açılabilir güçlerde önemli bir çeşitliliğe sahiptir. Karakter seviye atladıkça yeni beceriler kullanılabilir hale gelecek ve eski beceriler güçlenecektir. Ek olarak, güçlü teçhizat, ya zaten var olan efektleri parlatarak ya da bu efektleri tamamen değiştirerek becerileri daha da geliştirecektir.

Oyunun ilk saatlerinde favori becerileri bulmak ve bunlara göre stratejiler geliştirmek doğaldır, ancak yeni becerilerle oynamak ve kombinasyonlar oluşturmak avantajlıdır. Bir oyuncu, belirli bir yeteneğin kendi zevkine ve oyun tarzına uygun olacağını düşünmese bile, denemeye değer, çünkü yeni beceriler denemek beklenmedik güç kombinasyonlarını ortaya çıkarabilir ve oyuncunun aksi takdirde olabilecek en iyi çeteleri ve patronları bırakmasına izin verebilir. onları engellediler.

Sağlık Barınıza Dikkat Edin

Oyuncunun, bir bekleme süresinde doldurulan üç sağlık iksiri vardır. Sağlık iksiri kullanımları arasında da kısa bir bekleme süresi vardır, bu nedenle oyuncu, onları bir dövüşte kullanmak için doğru anı seçerken taktiksel olmalıdır. Düşmanları öldürmek ve patronlara önemli hasar vermek ayrıca kırmızı sağlık kürelerinin düşmesine neden olur ve onları toplamak, tıpkı bir sağlık iksiri kullanılmış gibi sağlığı geri kazandırır.

Sağlık kürelerini almakla ilişkili bir bekleme süresi yoktur, bu nedenle oyuncu yakın zamanda başka bir küre veya sağlık iksiri tüketmiş olsa bile onları kapabilir. Sağlığı yönetmenin ne kadar zor olduğu, hem kişinin oyun tarzına hem de bir sınıfın ön saflarda oynamaya ne kadar meyilli olduğuna bağlıdır. Kişi ister Barbar olarak darbe üstüne darbe alıyor, ister bir Büyücü olarak geri çekilip zarardan kaçınıyor olsun, bir iksiri ne zaman içeceğini, ne zaman bir sağlık küresini kapacağını ve ne zaman hep birlikte geri çekileceğini bilmek bazı zorlu dövüşlerde hayatta kalmak için hayati bir beceridir.

İstenmeyen İtemler Hurdaya Çıkarılabilir

Diğer zindan tarayıcıları gibi, Diablo Immortal da oyuncuları ganimet yağmuruna tutuyor. İblisleri öldürmek, sandıkları açmak ve görevleri tamamlamak altın, mücevher, silah ve zırhın düşmesine neden olur ve öğreticiyi tamamladıktan kısa bir süre sonra oyuncu envanterinin teçhizatla dolup taştığını görecektir. Diğer oyunlarda, aynı kılıçlarla, tek bir statüde yalnızca bir veya iki puan değişen kalkanlarla ve düzinelerce ortak zırh parçasıyla yüklenmek endişe kaynağı olabilir.

Diablo Immortal, fazla donanım için zarif bir çözüme sahiptir. Oyuncunun ihtiyaç duymadığı herhangi bir teçhizat, bir göbek alanının güvenliğinde bir demircide kırılabilir. Bunu yapmak, oyuncuyu ekipmanı yükseltmek için kullanılan hurda malzemelerle ödüllendirir. Yükseltme önemli miktarda malzeme gerektirir, bu nedenle oyuncu alabilecekleri her öğeyi almalı ve yıkmak için şehre geri götürmelidir.

Yan Görevler Hızlı Ödüller Verir

Kendini ana hikayeye adamak, görev üstüne görev yapmak cazip gelse de, ana yoldan ayrılmak ve yan hedefler peşinde koşmak için iyi nedenler var. Ana hikayenin belirli bölümleri, oyuncunun ilerlemeden önce belirli bir seviyeye ulaşmasını gerektiren kapılıdır. Ana hikaye görevleri yeni oyuncular için önemli ödüller sunarken, devam etmeden önce son veya iki seviyeyi aşmak için yan görevleri tamamlamanın gerekli olabileceği zamanlar olabilir.

Keşif, oyuncuyu güçlendirmesini ve ana görevi tamamlamasını kolaylaştıracak altın ve hazine ile ödüllendirebilir. Challenge Rifts ve Bounties, bazı ekstra ödüller kazanmak, karakterin güçlenmesine yardımcı olmak ve kişinin yapısını geliştirmek için özel ekipmanlarla donatmak için özellikle iyi olabilir. Her gün yenilendikleri için, özellikle Ödüller, güçlü bir ekstra EXP kaynağıdır. Diablo Immortal ayrıca canavarları oynamak ve öldürmek için cehennem ordularını öldürmeye yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebilecek günlük ödüller de sunuyor.

Diablo Immortal, mobil ve PC’de kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir