Diablo ImmortalOyun GündemRehberTümü

Diablo Immortal: Otomatik Navigasyon Nasıl Kullanılır

Oyuncular parmaklarını Diablo Immortal’ın ekranına dokunmakla meşgul edecekler. Bir noktaya yürümek, stresi otomatik olarak azaltır.

Otomatik Navigasyon, Diablo Immortal’da önemli bir özelliktir. Oyunu kullanmadan yenmek teorik olarak mümkün olsa da, oyuncular kesinlikle onsuz zaman harcayacak ve optimal olmayan yolları takip edeceklerdir. Günlük aktivitelerin ve hedeflerin çokluğu göz önüne alındığında, bu boşa harcanan zaman, her hafta boşa harcanan zamanlara dönüşebilir.

Ancak Otomatik Navigasyonu kullanmanın titiz bir iş olduğu kanıtlanmıştır. Bazen kutu kaybolur ve istendiğinde yeniden ortaya çıkar. Oyuncular bunu istemediğinde ekranda görünecek ve gerektiğinde kaybolacaktır. Diablo Immortal’da en uygun yol için, onu tutarlı bir şekilde nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Bir Göreve Otomatik Yönlendirme

Çoğu Otomatik Gezinme, görevleri devre dışı bırakarak yapılacaktır. Sol taraftaki görev çubuğunu açın, ardından istediğiniz göreve dokunun. Ekranda karakter ya hemen yürümeye başlamalı ya da bir portal açmalı. Bu onları bir ara noktaya götürecektir, bu noktadan sonra karakter istenen konuma yürümeye başlamalıdır.

Bazı görevler, karakterleri oyuncu kontrolü ile hareket ettirir. Bu durumda, Otomatik Gezinme devre dışı bırakılır, ancak sarı ayak sesleri oyuncuya nereye gideceğini söyler. Herhangi bir hareket veya beceri kullanımı, oyuncuyu Otomatik Navigasyondan çıkarır. Bu hareketi kesintiye uğratmak, oyuncuların yaptığı birkaç küçük hatadan biridir. Yeniden etkinleştirmek için, ekranın ortasındaki ‘Navigasyon Duraklatıldı’ metninin sağındaki pusula simgesine tıklayın.

Bir Harita Konumuna Otomatik Navigasyon

Haritada belirli bir NPC’ye veya konuma gitmek için simgeye dokunun ve üzerinde pusula simgesi olan ‘Gezin’ yazan bir düğme açılır. Bu düğmeye dokunun ve karakter çalışmaya başlayacaktır. Görevlerde olduğu gibi, nokta yeterince uzaktaysa, karakter otomatik olarak bir geçiş kapısına bir bağlantı noktası açar ve onu alır, ardından otomatik olarak yürümeye başlar.

Otomatik Navigasyon kullanışlı bir araçtır, ancak sağduyu ihtiyacını geçersiz kılmaz. Saldırılar, koşarken oyuncuyu vurabilir. Bazı görevler, karakterin düşman bölgesinin merkezine gitmesini sağlarken, yol boyunca birçok hedef geçilir. Özellikle düşmanca bir alanda koşarken ekrana dikkat edin.

Diablo Immortal artık mobil ve PC için mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir