Diablo ImmortalOyun GündemRehberTümü

Diablo Immortal: Officer Hagan Nasıl Bulunur ve Öldürülür

Onunla savaşan oyuncular muhtemelen Memur Hagan ile olan savaşlarını hatırlayacak ve arkadaşlarına anlatacak. Arkadaşları da onun nerede olduğunu merak edecek.

Kaptan Hagan’ı yenmek, birçok oyuncu için tüm Diablo Immortal’daki ilk unutulmaz patron dövüşlerinden biri olacak. Düşürmek için muhtemelen başkalarının yardımını alan bir patron. Aynı zamanda, özellikle onunla iletişim kurması muhtemel oyuncular için tonlarca iyi ganimet içeren anında bir sandık veren bir görev ödülü.

Ancak diğerleri onu tamamen özleyecek. Diablo Immortal’ın Codex’ini çılgınca kontrol ederek, kendilerine tüm görevlerini tamamladıklarını hatırlatacaklar, onu nasıl kaçırmışlar? Basit bir açıklaması var. Biraz teçhizat alın, en yakın ara noktaya gidin ve sunucu çapında bir kavgaya hazır olun.

Özel Etkinlik Nerede?

Kaptan Hagan’ın gelişini beklemek için Ashwold Malikanesi’nin kuzey tarafındaki Ashwold Mezarlığı’ndaki Mad King’s Breach Waypoint’e gidin. Konum, otomatik navigasyonun nasıl yapıldığını bilmeyi gerektirmez, başlangıç ​​noktası, ara noktadan çıktıktan sonra adımların altındadır.

Bu etkinlik sınırlı bir süre ve ne yazık ki ortaya çıkışları arasında oldukça uzun bir yeniden doğma süresi var. Buradaki bölgede Kaptan Hagan’ı beklerken cilalanacak çok sayıda solucan, tazı ve muhafız var, burası canavarca özü yetiştirmek için harika bir yol.

Officer Hagan’ın Hareketleri

Memur Hagan bir kalkan taşıyıcısı, bölgedeki diğer muhafızlardan bazıları ile aynı birlik. Kılıcıyla saldırır ve kalkanıyla ileri hücum etmek için geri çekilir. Ancak kılıcını havaya kaldırdığında özellikle dikkat edin, bu, atış yaptığı anlamına gelir.

Diğer destansı patronların rastgele hareketleri olduğu için oyuncu kadrosu değişecek. Bazen gökten taş duvarlar ve ateş topları fırlatacak, bazen de elektrikli küreler toplayacak ve kendini koruyacak. Hareket halinde kalın ve bölgedeki herhangi birinden yardım istemekten çekinmeyin; Şanslar, bu patronu ganimet ve Codex girişi için halletmekten mutlu olacaklardır. Özellikle bir partide, kullanması en kolay sınıf veya en zor sınıf tarafından yapılabilir.

Bu bir dünya patronu, bu yüzden başka birinin savaşına katılmaktan çekinmeyin, herkes için ganimet ve kredi olacak!

Diablo Immortal artık mobil ve PC için mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir