Diablo ImmortalOyun GündemRehberTümü

Diablo Immortal: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır

Oyuncuların maksimum seviyeye ulaşmasını engelleyen doğal bir duraklama noktası var. Birkaç ipucu ve püf noktası ile yavaş eziyetten kurtulun!

Genellikle, deneyimi aşındırmak yeni bir oyuncu etkinliğidir, ancak Diablo Immortal’ın gazileri de kendilerini çok fazla deneyime ihtiyaç duyacaklardır. Eşsiz deneyim maksimuma ulaşana kadar, oyuncular kendilerini seviye atlamak için mümkün olan en iyi yolu bulmaya çalışırken günlük olarak giriş yaparken bulacaklar.

Seviye atlamanın en iyi yolu tek bir şekilde kolay olurdu. Ancak Diablo Immortal’ın tasarlanma şekli, çeşitlilik seviyelendirme stratejileri için en iyisidir. Seviye ve ana görev görevleri arasındaki bu uzun adımlar sırasında, deneyim kazanmak için birçok fırsat var.

Günlük Ödülleri Yapın

Günlük ödüllerin verdiği ham deneyim için ikame veya rekabet yoktur. Her gün elde edilecek toplam sekiz görev ve her biri büyük bir deneyim yığını (diğer ödüllerin yanı sıra) kazandıran toplam sekiz görevle, her gün hızlı bir şekilde seviye atlamanın en iyi yolu bunları tamamladığınızdan emin olmaktır.

Buradaki dezavantaj, sınırlı olmalarıdır. Oyuncular, diğer Diablo girişlerinin sunduğu gibi, sınırsız ödüllere erişebilseydi, oyuncular deneyimlerini sınırlayana kadar ödüllerden başka bir şey yapmazlardı. Günlük limitin, bunların küçük deneyim parçaları gibi görünmesine izin vermeyin, bu, oyuncuların saniye başına alabileceği en etkileyici deneyimdir.

Battle Pass Görevlerini Tamamlayın

Maksimum seviyeye çıkmak, Battle Pass’taki ‘Kılavuz’ görevlerini tamamlamaktan daha hızlıdır. Bunların her biri, deneyim kazandıran sıradan bir görev değildir, bu başarıların ve etkinliklerin tümü, her tamamlamada bonus deneyim verir.

Normal görev dizisinin yanı sıra ikinci bir görev dizisi olarak düşünün. Birçok oyuncu, yeşiller olduğundan ve açıkça ana hatta ikincil görevler olarak hareket ettiğinden, bu görevleri yanlışlıkla görmezden gelir. Ancak oyuncuları hızlı bir şekilde seviye atlatma konusunda “ikincil” bir şey yoktur.

Battle Pass’i Yükselt

Yalnızca rehberlik görevlerinin yanı sıra, Battle Pass’taki her şey tamamlanmaya değer. Her giriş, Rehber görevleri gibi deneyim kazandırmasa da, Savaş Bileti için puan verir. Bunlardan yeterli sayıda tamamlandığında, Savaş Bileti rütbe atlayacaktır.

Her sıralamada, oyuncuya verilen muazzam bir deneyim patlaması var. Evet, bu rütbeler ve buna karşılık gelen deneyim kazanımları satın alınabilir, pek çok kazan-ödeli oyuncu kredi kartlarıyla güç seviyelendirme yapacaktır, ancak sadece görevleri tutarlı bir şekilde yapmak oyuncuyu en üst sıraya çıkaracaktır.

Bestiary Girişlerini Bitir

Zorluk seviyesi nasıl ayarlanırsa ayarlansın, canavarları öldürmek, canavara doğru giden Canavar Öz kürelerini elde etme şansına sahip olacak. Yığın mümkün olan en kısa sürede ona ulaştığında küreleri Bestiary’ye teslim edin. Oyuncular on taneye sahip olduklarında fazladan küre toplayamazlar, bu nedenle sık seyahatler zorunludur.

Bu girişler, verdikleri deneyimi duyurma konusunda şövalye değil, ancak her seferinde büyük bir patlama. Hedefte kalmak için günde en az üç giriş yapmaya çalışın. Düşen küre sayısı gün geçtikçe azalıyor, ancak bu, günlük olarak normal düşme oranına geri dönüyor gibi görünüyor.

Spam Elder ve Challenge Rifts

Arkadaşlarla oynuyorsanız, ekibi görevde tutmanın en kolay yolu hızlı ve basit bir yarık yapmaktır. Oyuncular yalnız olduklarında bile bu yarıkların katledilmeye hazır rakiplerle dolu olacağını biliyorlar. İblislerin devriyeleri arasında o gereksiz kesintiler olmayacak.

Ek olarak, bunları tamamlamak, maddeler bir yana, küçük ama ölçülü deneyim dozları verir. Evet, bu muhtemelen en çok oyunsonu içeriğine göre hazırlanmış bir etkinlik, ancak bir sonraki minimum görev seviyesine ulaşmak için bunları yapmak zaman geçirmenin hızlı bir yoludur.

Düşmanı Zincirleme Öldür

Herhangi bir oyuncunun bonus deneyimiyle ilk karşılaşması muhtemelen katliam bonusları aracılığıyla olacaktır. Bunlar, saldırılar hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği sürece, canavarları öldürerek kazanılan deneyim miktarını katlayan deneyim takviyeleridir.

On beş düşmanı öldürdükten sonra oyuncular ekranda zamanlayıcıyı görecekler. Katliam bonusunu devam ettirmek için bu sayaç sona ermeden önce başka bir düşmana saldırdığınızdan emin olun. Yarıklarda, bu üç haneli bir bölgeye girebilir ve böyle bir öfkeden kaynaklanan bonus deneyim, sadece birkaç kanla ıslanmış dakikaya mal olmak için birkaç çubuğu doldurabilir.

Diablo Immortal artık mobil ve PC için mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir