Diablo ImmortalOyun GündemRehberTümü

Diablo Immortal: Essence Transfer Rehberi

Diablo Immortal, Essence Transfer olarak bilinen bir çok yeni mekanik içerir ve burada oyuncuların onu nasıl kullanacakları hakkında bilmeleri gereken her şey var.

Diablo 4’ün nihai gelişini bekleyenler için Blizzard, mobil başlığı Diablo Immortal ile bu kaşıntıyı gidermeye yardımcı oluyor. Oyun, BlizzCon 2018’deki duyurusu sırasında pek çok tartışmaya maruz kalsa da, oyun görünüşe göre birçok kişiyle bir akor tuttu ve tanıdık ganimet tabanlı oyunu daha küçük bir ölçekte sunuyor. Oyuncular altı farklı sınıftan seçim yapabilir ve canavarları yenerek XP ve ganimet kazanabilir.

Ancak, popüler Diablo serisinin bu mobil versiyonu birkaç yeni mekanik ve özellik sunuyor. Doğal olarak, mobil öncelikli bir başlık, dokunmatik ekran ve sanal kontroller düşünülerek tasarlandığı anlamına gelir. Hareket halindeki oyuncular için, beceriler varsayılan olarak otomatik nişan alma özelliğine sahiptir, bir bekleme süresi sistemi lehine mana kaldırılmıştır ve Barbar gibi karakterler, düşmanları yok etmek için kullanabilecekleri nihai bir yeteneğe sahiptir.

Oynanış değişikliklerine ek olarak, Diablo Immortal, PvP merkezli Cycle of Strife ve Helliquary olarak bilinen patron modu gibi oyuncuların kullanabileceği bazı yeni özelliklere sahiptir. İnşaat işçiliği yapmaktan ve teçhizatı optimize etmekten hoşlananlar için, benzersiz özellikleri hem çıkarabilen hem de aşılayabilen Essence Transfer mekaniği de var.

Esans Transferi Nedir?

Diablo Immortal’ın içinde oyuncular Essence Transfer olarak bilinen teçhizatla ilgili tamirciyi kullanarak tek bir teçhizattan efsanevi bir yetenek alıp farklı bir teçhizata aktarabilirler. Bu, harika bir özelliği olan efsanevi bir eşya bulanlar için harika, ancak kullanılan eşya kadar iyi olmayabilir. Bu şekilde, oyuncu kendini daha güçlü hale getirirken avantajı kullanabilir.

Bir öğe çıkarma işleminden geçtiğinde, işlem bittikten sonra öğenin veya mücevherin otomatik olarak kaybolduğunu belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, malzemeler kurtarılır, böylece oyuncu kayıp eşyadan kaynak elde etmeyi kaçırmaz.

Esans Transferi Nasıl Yapılır?

Başlamak için oyuncuların, Wolf Gate’in kuzeybatısındaki Rakkis Plaza’da bulunabileceği Westmarch’ın merkez bölgesindeki NPC Zamina’yı ziyaret etmeleri gerekecek. Oyuncular, Wortham’ı kaydettikten ve ana kampanyanın başlangıç ​​ve başlangıç ​​içeriğini tamamladıktan sonra bu bölgeye ulaşırlar. Onunla konuştuktan sonra, oyuncular Çıkart veya Devral arasından seçim yapabilecekler.

İlk adım, bir teçhizat parçasından Efsanevi bir yetenek çıkarmaktır, bu da yok edilen eşyadan potansiyel olarak fazladan değerli taşlar ve materyaller elde edilmesini sağlar. Oyuncular ayrıca çıkarma işlemini kullanmak için 3.000 Altına ihtiyaç duyacaklar, bu nedenle bu işlem sık kullanılırsa oldukça pahalı olabilir.

Çıkarılan avantajla, oyuncular artık yeni avantajı devralacak ekipmanı seçmek için Devral’ı seçebilir. Birden fazla özniteliği çıkaranlar, bu aşamada hangi avantajın ekleneceğini de seçebilecekler. Neyse ki, bu işlem tamamen ücretsizdir ve Devral’ı seçmek, öğeyi önce ve sonra ne olacağını gösterecektir. Genellikle öğenin adı, görünümü ve nitelikleri Devralma işlemi tamamlandıktan sonra değişir.

Diablo Immortal artık iOS, Android ve PC’de mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir