Diablo ImmortalOyun GündemRehberTümü

Diablo Immortal: Cross Progression Sorunu Nasıl Düzeltilir

Mobil ve PC’de senkronize edildiğinin reklamını yapan bir oyun olarak, bazı oyuncular bu deneyimi yaşamıyor. Neyse ki, bu kolay bir düzeltme.

PC’de oynamayı tercih eden ancak evden uzaktayken mobil cihazlarını kullanan oyuncular, Diablo Immortal’ın yalnızca her ikisinde de oynanabileceğini duymakla kalmayıp ilerlemelerini kaydederek, her iki cihazı da aynı karakter için kullanmalarına izin vereceğini duymaktan daha fazla heyecan duyamazlardı. .

Öyleyse hayal kırıklıkları, Diablo Immortal’da bir karakter oluşturmak için zaman harcadıklarında, sadece karakterlerinin ortaya çıkmadığını, sadece baştan başlamak için boş bir seçenek bulduklarında anlaşılabilir. Bu yaygın bir sorundur, ancak, soyulduğunu hisseden herkesin rahatlaması için, düzeltilmesi de çok kolaydır.

Aynı Sunucuyu Kullan

Bu sorundan muzdarip çok sayıda oyuncu, giriş ekranından sadece birkaç tıklama ile sorunu çözebilir. Oyun oynamak için bir sunucu önerecektir, ancak bu sunucu mutlaka üzerinde oyuncunun karakterlerinin bulunduğu sunucu değildir.

Mevcut karaktere sahip sunucuyu bulmak için başlık logosunun altındaki sunucu adına tıklayın, ardından doğru bölge ve sunucuya gidin. Bu sunucuya geçtikten sonra, çoğu oyuncu mevcut karakterlerini bir sonraki ekranda kendilerine bakarken göreceklerdir.

Her İki Cihazda da Oturum Açın

Diğerleri için düzeltme biraz daha karmaşık olabilir. İki cihaz aynı sunucudaysa ancak karakteri paylaşmıyorsa sorun oturum açmaktır. Her iki cihazın da çapraz ilerlemeyi kullanabilmesi için oyuncuların aynı hesapta oturum açması gerekir, aksi takdirde oyun onları aynı sunucuda benzersiz karakterlere sahip iki farklı oyuncu olarak kabul eder.

Oyunun ilk sorusu kullanılan başka bir cihaz olup olmadığını soracağından sorun genellikle hemen çözülür. Ancak, bir şekilde bu soru atlandıysa, çok geç değil. Oyuna doğru hesapla giriş yapın ve senkronize olmak için yukarıda belirtildiği gibi doğru sunucuya gidin.

Diablo Immortal artık mobil ve PC için mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir