Öne ÇıkanlarOyun GündemPCTürkçe Yamalar

Diablo II Resurrected Türkçe Yama ve Kurulumu

Yıkımın Efendisi Geri Dönüyor

Diablo II: Resurrected, hem Diablo II’nin hem de destansı genişlemesi Diablo II: Lord of Destruction®’ın tüm içeriğini içerir. Arreat Dağı’nın buzlu zirvesine buzlu mağaralar, ölümsüz iğrençlerle dolu korkunç mezarlar ve donmuş çorak arazilerde savaşın ve Yıkımın Efendisi Baal’ı durdurun. İki Lord of Destruction oynanabilir sınıfıyla cehennemi yükseltin: tuzakların ve gölge disiplinlerinin ustası kurnaz Assassin ve ilkel elemental büyüyü yöneten cesur bir şekil değiştirici ve sihirdar olan vahşi Druid.

KURULUM:
Yama yükleyiciyi indirdikten sonra yüklemek istediğiniz oyunun bulunduğu klasördeki oyun “.exe”sini seçiniz. İndirme ve yükleme otomatik olarak başlayacaktır. Daha sonra kurulum adımları ile kurulumu yapınız.

NOT: Yama makine çeviridir. Oyun versiyonu v1.3.70409_patch 2.4.3. Yamayı kurduktan sonra D2R_TR.exe ile oyunu başlatın.

EMEĞİ GEÇENLER: Cousty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

3 Yorum

  1. Enderal: Forgotten Stories steamda ücretsiz bu oyuna türkçe yama yapılmasını çok isteriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?