Oyun Gündem

Deliver Us The Moon 2023’te Çıkıyor

Yayıncı Frontier Foundry ve stüdyo KeokeN Interactive, bilim kurgu macera oyunu Deliver Us The Moon’un Şubat 2023’e erteleneceğini duyurdu. Geliştiricilerin oyunu geliştirmek için biraz daha zamana ihtiyacı var gibi görünüyor.

Oyunda, Zephyr ekibinin bir parçası olan oyuncular, gizemli bir tehlike sinyalinin alındığı Mars’a gitmek ve ölmekte olan Dünya’yı canlandırabilecek teknolojiyi geri getirmek zorunda kalacaklar.

Oyun bu yılın Mart ayında sunulmuştu ve Eylül sonu için çıkış tarihi verilmişti ancak geliştiriciler oyunu Şubat 2023’e ertelemek zorunda kaldılar, oyun PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S için çıkış yapacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

2 Yorum

  1. Ertelenen oyun Deliver us Mars, Moon değil, ilk oyun yani Deliver us the Moon çok daha önceden çıkmıştı bu ise devam oyunu olacak. 3 yıl önce çıkan bir oyunun ertelendiği haberini ilk kez görüyorum, dur bakalım daha neler göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir