Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Death to Spies Türkçe Yama ve Kurulumu

Smersh, “Casuslara Ölüm” için Rusça’dır ve II. Dünya Savaşı sırasında Sovyet Ordusunda kurulan bir dizi karşı istihbarat teşkilatının adıydı. Görevleri, hainleri, kaçakları, casusları ve suç hücrelerini tutuklayarak aktif Kızıl Ordu’nun arkasını güvence altına almaktı. Savaş sırasında bu ajanlar Alman istihbarat servisiyle savaşan ana güç oldular.
Smersh’in 4. bölümünün kaptanı olarak, bu operasyonları düşman bölgesinin kalbinde yürütmek sizin göreviniz. Önemli belgeleri çalmak, düşman subaylarını ortadan kaldırmak, üst düzey yetkilileri kaçırmak ve düşman planlarını sabote etmek gibi çeşitli görevleri tamamlamaya hazır olun.

  • Üçüncü şahıs gizli eylemi, oyuncuyu İkinci Dünya Savaşı askeri istihbarat operasyonlarının atmosferine sokar.
  • Gerçek tarihsel istihbarat ve karşı istihbarat operasyonlarına dayalı farklı görev türleri.
  • Bir görevin tamamlanma şeklini seçme özgürlüğü.
  • Kapsamlı gerçek yaşam iç ve dış mekanlar.
  • Oyuncunun emrinde, gizlice girme, saklanma, ceset taşıma, kıyafet değiştirme, nesneleri mayınlama, bıçak fırlatma, keskin nişancılık, kilit toplama, tuzak kurma ve diğerleri gibi çeşitli farklı casus becerileri.
  • İkinci Dünya Savaşı’nın otantik silahları ve araçları.

KURULUM:
İndirdiğiniz “zip” içindeki 3 dosyayı oyunun ana dosyasına kopyalayın. Daha sonra “Levels.vfs” “Scripts.vfs” “UI.vfs” dosyalarını silin.

NOT: Yama makine çeviridir.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?