Oyun Gündem

Death Stranding Director’s Cut PC için 30 Mart’ta Çıkıyor

Death Stranding Director’s Cut , 30 Mart’ta Steam ve Epic Games Store Geliyor.

PC’deki orijinal Death Stranding’in sahipleri, 9.99 $ karşılığında Director’s Cut’a yükseltebilirler.

Yükseltmek için, sahiplerin oyunun standart sürümünü yüklediklerinden emin olmaları ve ardından oyun içi mağazadan Director’s Cut’ı indirimli fiyattan satın almaları gerekir.

Oyunda yeniyseniz, bugün başlayan ve 3 Şubat 2022’de sona eren Ay İndirimi sayesinde temel oyunu Steam’de %70 indirimli bulacaksınız.

Death Stranding, 2019 yılında PS4 için piyasaya sürüldü ve 5 milyonun üzerinde kopya sattı. 2020’de daha fazla iyileştirme ile bir PC sürümü yayınlandı ve Director’s Cut 24 Eylül’de PS5 için geldi.

Oyunun bu versiyonunda yeni içerik ve güncellenmiş oyun mekaniği, yeni silahlar ve ekipmanlar ve bir atış poligonu bulunuyor.

Ayrıca kargo mancınığı gibi yeni teslimat yöntemlerinin yanı sıra yeni görevler, dövüşler ve yeni alanlar var, ayrıca bir arkadaş botu ve boşlukları geçmek için inşa edebileceğiniz atlama rampaları var.

Director’s Cut’ta Fragile Circuit yarış modu, ince ayarlı bir kullanıcı arayüzü ve bir Friend Play özelliği bile var. Ayrıca daha yüksek kare hızları, ultra geniş monitör desteği, fotoğraf modu ve Intel Xe Süper Örnekleme (XeSS) desteği de bekleyebilirsiniz.

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?