Oyun Gündem

Dead Space Remake Seslendirme Sanatçıları Açıklandı

Motive Studios, yaklaşan Dead Space remake’in seslendirme sanatçılarını duyurdu ve hayatta kalma korkusundaki kilit karakterleri kimlerin oynayacağını açıkladı.

Dead Space remake’de bazı önemli karakterleri seslendirecek oyuncular nihayet açıklandı. Önümüzdeki yıl Resident Evil 4’ün resmi remake’i ve yakın zamanda Bloober Team’in ikonik Silent Hill 2’yi yeniden canlandıracağının duyurulmasıyla birlikte, şu anda hayranların bazı sevilen korku klasiklerini yeniden yaşamaları için harika bir zaman ve Isaac Clarke’ın USG Ishimura’ya dönüşü de bunlardan sadece biri. Beklenti göz önüne alındığında, hayranlar yaklaşan yeniden yapımda kimin kimi oynayacağını duymayı bekliyorlardı ve şimdi o zaman geldi.

Oyunun resmi Twitter hesabı Dead Space remake için seslendirme sanatçılarının kimler olduğunu açıkladı. Serinin ilk iki bölümünde Kıdemli Sağlık Görevlisini seslendiren Tanya Clarke, Nicole Brennan olarak geri dönüyor. Baş Güvenlik Görevlisi Zach Hammond rolünde ona Shameless ve Family Reunion’da da yer alan eski NHL sporcusu Anthony Alabi eşlik ediyor.

Fear the Walking Dead tanıdığımız Brigitte Kali Canales bilgisayar uzmanı Kendra Daniels’ı canlandırırken, Star Trek’te Kaptan Robau’yu canlandıran Faran Tahir USG Ishimura bilim adamı Challus Mercer’ı seslendiriyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir