Oyun Gündem

Dead Space Remake Çıktı

Electronic Arts ve Motive Studio’nun oyunu olan Dead Space’in Remake versiyonu bugün çıkışını gerçekleştirdi. Oyunu PlayStation, Xbox ve PC platformlarından satın alabilirsiniz. Sizlere çok yakında oyun hakkında daha fazla bilgi ve detaylı inceleme sunacağız.

Oyun Hakkında:

Dead Space, oyuncuları dev bir maden yıldız gemisi olan USG Ishimura’yı onarmak için rutin bir görevde olan sıradan bir mühendis olan Isaac Clarke’ın yerine koyuyor. Ancak Ishimura’da gerçek bir kabus sizi bekliyor. Geminin mürettebatı öldürülür ve Isaac’in kız arkadaşı Nicole gemide bir yerlerde kaybolur. Tek başına ve kapana kısılmış, mühendislik araçları ve becerileri dışında hiçbir şeyi olmayan Isaac, bir hayatta kalma savaşıyla karşı karşıyadır – yalnızca Necromorphs adı verilen korkunç canavarlara karşı değil, aynı zamanda kendi çökmekte olan akıl sağlığına karşı.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir