Oyun Gündem

Dead Space Remake Canlı Yayını Bu Hafta Gerçekleşiyor

Motive Studios’tan bir fragman, bu yıl piyasaya sürülecek olan Dead Space’in çok beklenen yeniden yapımı için yaklaşan bir canlı akışı duyurdu.

Electronic Arts, Dead Space remake yaklaşan bir canlı yayının duyurusunu yapan bir teaser fragmanı yayınladı. Geliştiricinin yapım öncesi oynanışa bir göz atmasının üzerinden aylar geçti; bu sefer hayranlar nihayet daha önemli bir şey görmeyi umabilirler.

Dead Space, bir bilimkurgu hayatta kalma-korku video oyunudur ve Motive Studios’taki çalışmaların, serinin ilk olarak 2008’de çıkan ilk bölümünün olay örgüsünü aslına uygun olarak yeniden yaratıyor. Oyuncular mürettebattan Isaac rolünü üstleniyor. Clarke, devasa maden gemisi USG Ishimura’dan gelen bir imdat çağrısını araştırmakla görevlendirildi, ancak yalnızca nekromorfların, cinayete sürüklenen şiddetli ölümsüz yaratıkların hedefi olmak ve karşılaştıkları her şeyi enfekte etmek için görevlendirildi.

Kısa tanıtım fragmanı, aynı ‘DeadSpace’ YouTube kanalında 11 Mart Türkiye saati ile 21:00’de gerçekleşecek bir canlı akışı duyuruyor. Etkinlik, muhtemelen yaklaşan oyundan biraz oyun gösterecek, teaser fragmanı anlamlı bir ayrıntı göstermeyecek. Umarım, oyun gelişmiş bir geliştirme aşamasında gösterilir. Şimdiye kadar, 2022’nin en çok beklenen oyunlarından biri için şaşırtıcı derecede az şey gösterildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir