Oyun Gündem

Dead Space Remake Alternatif Bir Sona Sahip Olabilir

Dead Space’in yeniden yapımının herhangi bir sürprizi olup olmayacağını merak edenler için, sızdırılan bir başarım listesine göre, ikonik korku oyununun bu modern yinelemesi alternatif bir sona sahip olacak gibi görünüyor. Orijinal oyunun bu yıl Fallout 3, Left 4 Dead ve Fable 2 gibi diğer bazı klasiklerle birlikte 15 yaşına gireceği göz önüne alındığında, şüphesiz pek çok hayran Visceral Games’in 2008 yapımı hayatta kalma korku oyununu hikayeyle ilgili her şeyi bilecek kadar oynamıştır. Ancak en azından yeni bazı unsurlar olacak gibi görünüyor.

Çıkış günü yaklaşırken, Dead Space’in yeniden yapımından iki saatlik oynanış görüntüleri sızdırıldı ve bu görüntüler 27 Ocak’ta oyuncuları nelerin beklediğine dair önemli bir fikir veriyor. Sızıntılar bununla da bitmiyor, belki de hayranları diken üstünde tutmak amacıyla, gelecek oyuna ait bir başarım listesi orijinal oyunda olmayan bir şeyi ortaya çıkardı.

The Gamer tarafından yayınlanan başarım listesine göre, Dead Space’in yeniden yapımında oyuncuların arayabileceği alternatif bir son olması muhtemel. Gizli başarımlardan biri “Reunion” olarak adlandırılıyor ve eşlik eden açıklamada “Herhangi bir zorluk modunda alternatif sonu görün” deniyor. Bu kadar az bilgiyle, elde edilebilecek çok fazla şey yok, bu yüzden bu diğer sonun tam olarak ne olabileceğini söylemek zor. Bu aşamada alternatif sonun oyunun normal sonundan ciddi bir farklılık gösterip göstermeyeceği söylenemez, ancak pek çok hayranın bunun ne olabileceğine dair bazı teorileri olacağına şüphe yok.

Dead Space remake başarım listesi çok kısa bir süre önce sızdırıldı ve oyuncuların oyun sırasında hangi başarıları elde edebileceklerini gösteriyor.Dead Space için listelenenlerden bazıları oyunu Impossible modunda tamamlamak, tüm silah yükseltmelerini yapmak, çok sayıda düşman öldürmek ve daha fazlasını içeriyor.

Dead Space 27 Ocak’ta PC, PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

Kaynak
GameRant

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir