Oyun Gündem

Dead Space İçin 14. Yıl Etkinliği Düzenlendi

Dead Space Remake’in 27 Ocak 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor ve orijinaline göre birçok iyileştirme içerecek. Oyun yapımcıları da bugün oyunun ilk halinin 14. yıl dönümü vesilesi ile bir canlı yayın yapıldı. Etkinilkte oyun ile ilgili birçok konu ele alındı. Ancak şüphesiz ki konuşulan konular arasında en dikkat çeken ise oyundaki parçalanma sistemi. Rakipleri parçalama sistemi, oyunda silah ile, et katmanlarını ve kemikleri açığa çıkararak et parçalarını vurmak mümkün olacak.

EA Motive’deki geliştiriciler, Necromorph’ları, Isaac’in hangi araçlarını hedeflediğinize bağlı olarak kırılacak, yırtılacak ve yırtılacak olan kemik, tendon ve et katmanlarından oluşan yeni bir sistem etrafında “yeniden inşa ettiklerini” söylüyorlar. EA Motive, bunun her Necromorph karşılaşmasına yaklaşırken “artan yaratıcılığa” izin verdiğini söylüyor.

Bütün etkinliği izlemek isterseniz aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir