Oyun Gündem

Dead Island 2 Yeniden Gösterimi Sonunda Bu Yıl Olabilir

Dead Island 2, hayranların yoluna çok az veya hiç haber gelmeden geliştirme cehenneminde geçirilen yılların raporlarının ardından başka bir açıklamaya hazırlanıyor olabilir.

2011’de piyasaya sürülen orijinal Dead Island, oyunculara kurgusal Banoi adasından kaçmaya çalışırken benzersiz bir hayatta kalma-korku deneyimi sunuyor. Oyun, 2013’ün Dead Island: Riptide’ı da dahil olmak üzere franchise’da biraz daha taksit çıkarırken, birçok hayran 2011 unvanının doğrudan devamını istedi. 2014’te Dead Island 2 için bir fragman düştüğünde bu yeni büyük taksiti alacaklardı. gelişme cehennemi.

Ancak görünen o ki geliştirici Dambuster Studios henüz Dead Island 2’den vazgeçmemiş. Bir süredir yayıncı Deep Silver, Dead Island 2’yi “aktif geliştirme” olarak listelemişti ve bu, hayranlara oyun hakkında pek umut vermese de, Dambuster’ın ortaya koyduğu işi görebilecekler gibi görünüyor. başlık çok yakında. Tanınmış video oyunu sızdıran Tom Henderson’a göre, Dead Island 2 bu yıl tam bir yeniden gösterime hazırlanıyor.

Henderson’a göre, yeniden açıklamayla ilgili planlar oldukça belirsiz, ancak yıl sonundan önce gerçekleşmesi muhtemel. Bazıları, Dead Island 2’yi ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman olarak The Game Awards 2022’yi gösteriyor. veya altı oynanabilir karakter Dead Island 2’ye geliyor. Ayrıca, özelliğe odaklanan birkaç oyun testi oturumu ile birlikte co-op oynanışına büyük bir odaklanma olacak.

Görünüşe göre Dead Island 2’nin yeniden gösterimi de ilk açılış modelini takip etmeyecek, çünkü oyunun gelecek mali yılın başında piyasaya sürülmesinin beklendiği de bildiriliyor. Bu yılın Şubat ayında, Deep Silver’ın ana şirketi Embracer Group’tan yapılan bir açıklamada, Dead Island 2’nin Mart 2023 gibi erken bir tarihte çıkabileceği de belirtildi. Bu kadar çok oyunun gecikmeli çıkış tarihleriyle karşı karşıya olduğu bir zamanda bu oldukça iyimser görünse de Dead Island 2’nin iyi bir gelişme durumunda olduğu bildiriliyor.

Hayranlar, Deep Silver oyunu yeniden açıklamaya karar verdiğinde Dead Island 2’nin yakında gelip gelmeyeceğinden emin olacaklar. Bazıları, yeni Dead Island 2’nin lansmanının, Haziran ayında zombi oyununun ilk fragmanını parodileyen Goat Simulator 3’te eğlenceye geri dönecek kadar yakında gelmesini umuyor.

Dead Island 2’nin geliştirilmekte olduğu bildiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir