Oyun Gündem

Dead Island 2 Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Deep Silver ve Dambuster Studios, yakında çıkacak zombi oyunu Dead Island 2’nin daha fazlasını gösterecekleri yeni bir etkinlik duyurdu.

Birçok hayran Dead Island 2 hakkında daha fazla şey duymayı umarken, oyun yeniden tanıtıldığından bu yana büyük ölçüde sessiz kaldı, ancak yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, 6 Aralık’ta yapılacak bir gösteride bunu değiştirmeye hazırlanıyor. Aslında Dead Island 2’nin geliştiricisi sık sık el değiştirerek sarsıntılı bir gelişim süreci geçirdi, ancak şimdi oyun piyasaya sürülmek üzere tam gaz ilerliyor gibi görünüyor.

Bu tanıtım, Dead Island 2’nin ertelendiğinin duyurulmasından yaklaşık bir hafta sonra gerçekleşti. Başlangıçta 3 Şubat 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan Dead Island 2, şimdi bunun yerine 28 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Bazen oyunlar ertelenir ve herkes tarafından unutulur, ancak Dead Island 2 için durum böyle değil gibi görünüyor. Resmi Twitter kanalı aracılığıyla duyurulan habere göre, 6 Aralık günü saat TSİ 00:00’da bir Dead Island 2 Gösterisi düzenlenecek. Geliştirici, “heyecan verici bir sinematik canlı aksiyon macerası ile sergilenen özel bir oyun gösterimi” aracılığıyla kan, aksiyon ve oynanış vaat ediyor. Ayrıca oyuna ve muhtemelen henüz açıklanmamış olan bazı özelliklerine özel bir ilk bakış da sunulacak.

Dead Island 2, 28 Nisan 2023’te PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya çıkıyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir