HaberlerOyun Gündem

Dead By Daylight’a Tanıdık ”Yüzler” görmeye devam ediyoruz!!!

Selam Sana Xenomorph.

Dead by Daylight‘ın en son lisanslı crossover etkinliği ortaya çıktı ve yeni katil hayranların uzun zamandır beklediği Alien serisinden Xenomorph oldu . Geliştirici Behaviour Interactive, neler olacağını anlatan bir teaser yayınladı ve beklediğiniz gibi oldukça ürkütücü görünüyor.

Geliştirici, “Dış uzayın boğucu sessizliği, kararlılığı sınırlarının ötesine taşıyor” dedi. Alien crossover etkinliği hakkında daha fazla ayrıntı 8 Ağustos‘ta duyurulacak.

Alien, Dead by Daylight‘a gelen en son mega-franchise ya da mega karakter. Temmuz ayının sonunda oyuna, Hollywood’un büyük yıldızı Nicolas Cage de eklenmişti.

Dead by Daylight ile kesişen diğer seriler arasında Halloween, Left 4 Dead, Saw, Evil Dead, Stranger Things, Resident Evil ve Hellraiser yer alıyor.

Yaratık film serisi 1979 yılında yönetmen Ridley Scott tarafından çekildi. Seri, Sigourney Weaver tarafından canlandırılan Ellen Ripley karakteriyle tanınıyor. Sonuncusu 2017’de Alien: Covenant olmak üzere çok sayıda Alien devam filmi ve spin-off’u çekildi.

Alien için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.gamespot.com/articles/dead-by-daylight-adding-the-gruesome-xenomorph-from-alien-series/1100-6516446/

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir