Oyun Gündem

Dead by Daylight Yeni Resident Evil Trailer’ı

Behavior Interactive, çok oyunculu oyunu Dead by Daylight için ikinci bir Resident Evil geçişi olan Project W ile dalga geçiyor.

Asymmetrical çok oyunculu korku oyunu Dead By Daylight, Behavior Interactive’in bölüm bölüm ortaya çıkmasıyla gelişmeye devam ediyor. O zaman ortakların olası Dead by Daylight geçiş fırsatları için Behavior’a ulaşmaya devam etmesi şaşırtıcı değil. Ancak bu, bir partnerin daha fazlası için geri geldiği ilk sefer olabilir. Salı günü yapılan bir dizi duyurunun bir parçası olarak Behavior, Dead by Daylight’a yakında ikinci bir Resident Evil crossover etkinliğinin geleceğini söyledi.

Geçiş etkinliğinin adı Resident Evil: Project W ve bu konuda çok az şey ortaya çıktı. Onaylanan şey, Resident Evil: Project W’nin tam bir bölüm olacağı, yani Dead by Daylight için tam bir güncelleme boyutunda olacağı. Ayrıca, 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu, muhtemelen bu yılın sonlarında, belki sonbaharda geleceği anlamına geliyor, ancak en azından onaylanmış bir sürüm penceresi var. Daha fazla ayrıntı, Resident Evil: Project W teaser fragmanındaki spekülasyonlara dayanıyor.

Resident Evil: Project W’nin teaser fragmanı şaşırtıcı bir şekilde başlıyor. Yeni bir teaser yerine Dead by Daylight’ın ilk Resident Evil crossover’ının teaser’ını gösteriyor. Genç bir kadın Nemesis tarafından saldırıya uğrar ve öldürülür. Ancak, Jill Valentine ve Leon Kennedy’nin geldiği videonun geri kalanını göstermek yerine, görüntülerin güvenlik kameraları tarafından izlendiği gösteriliyor. Görüntülerin yavaş yavaş geri çekildiğini gösteren ekran, gizemli bir figürün gölgesini ortaya çıkarıyor.

Söz konusu figür bilinmiyor, ancak gölgelerine bakılırsa insansılar. Dead by Daylight hayranları, bunu çoktan çözdüklerine inanıyorlar. Raccoon City’de ortaya çıkan t-Virüs’ün kargaşasını yöneten karanlık bir figür ve etkinliğin başlığı “Project W”, yalnızca Albert Wesker’ın dahil olduğu anlamına gelebilir.

Adil olmak gerekirse, Dead by Daylight hayranlarına biraz destek verildi. Geçen hafta bir sızıntı, Wesker’ın Behavior Interactive’in Dead by Daylight Chapter 25 planlarında Katil olacağını doğruladı. Ona iki yeni Survivor, Ada Wong ve Rebecca Chambers katılacak.

Şu an için, Dead by Daylight oyuncuları heyecanlarını Dead by Daylight Chapter 24’ün, Survivor Haddie Kaur, The Dredge olarak bilinen Killer ve 7 Haziran’da çıkacak olan çok daha fazlasının yer aldığı yakında çıkacak olan sürümüne odaklayabilirler. Resident Evil: Project W. gerçekten Bölüm 25 ve Wesker ve diğerlerini içeriyor, bu yıl içinde tamamen açıklanacak.

Dead by Daylight artık PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One, Xbox Series X/S ve mobil cihazlarda mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir