Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Day of the Tentacle Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu

Dr. Fred’in mutasyona uğramış mor dokunaçları dünyayı ele geçirmek üzere ve onu sadece sen durdurabilirsin!

İlk olarak 1993 yılında LucasArts tarafından Ron Gilbert’in çığır açan Maniac Mansion’ın devamı olarak piyasaya sürülen Day of the Tentacle, üç olası arkadaşın kötü mutasyona uğramış mor bir dokunacı önlemek için birlikte çalıştığı akıllara durgunluk veren, zaman yolculuğu, çizgi film bulmaca macera oyunudur. dünyada!

Şimdi, yirmi yıldan fazla bir süre sonra, Day of the Tentacle, tamamen yeni elle çizilmiş, yüksek çözünürlüklü sanat eserlerini, yeniden düzenlenmiş ses, müzik ve ses efektleriyle (90’ların orijinal pazarlama tanıtım yazısında ‘zany!’ ).

Oyuncular klasik ve yeniden düzenlenmiş modlar arasında geçiş yapabilir ve ses, grafik ve kullanıcı arayüzünü istedikleri gibi karıştırıp eşleştirebilir. Ayrıca bir konsept sanat tarayıcısı ekledik ve oyunun orijinal yaratıcıları Tim Schafer, Dave Grossman, Larry Ahern, Peter Chan, Peter McConnell ve Clint Bajakian ile bir yorum parçası kaydettik.

Day of the Tentacle, Tim Schafer’in ortak proje lideri olarak ilk oyunu ve çok sevilen bir kült klasiğiydi! Bu özel sürüm sevgiyle restore edildi ve yalnızca oyunun orijinal yaratıcılarının dahil edilmesinden kaynaklanabilecek özen ve dikkatle yeniden yapıldı.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir Yorum

  1. fear 3 türkçe yama bekliyoruz uzun zamandır makine çevirisi filan farketmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?