Oyun GündemTürkçe Yamalar

Cycled Türkçe Yama ve Kurulumu

Afet sonrasında paralel dünyalar arasındaki duvarlar yıkıldı. Kötü niyetli dalgalar merkez üssünden çıkar ve gerçekleri değiştirir. Birbirine benzemeyen iki kahraman, parçalanmış dünyaları restore etmek için çabalarını birleştiriyor

KESİŞEN GERÇEKLER

Her 10 saniyede bir dalga, yolundaki her şeyi değiştirir: kahramanlarınız, düşmanlarınız ve etkileşimli ortamınız. Sürekli değişikliklere uyum sağlayın ve bunlardan yararlanın.

İKİ KAHRAMAN YOLCULUĞU

Kahramanlarınız tamamen yabancı olarak başlar ve onları ne kadar çok oynarsanız, o kadar birleşirler. Birbirlerine benzersiz beceri yükseltmeleri sunarlar ve karışıma kendi oyun tarzını ve oyun mekaniklerini getirirler. Zindanda ilerlerken onlardan mükemmel bir kombinasyon yapın.

SÜREKLİ DEĞİŞEN ZORLUKLAR

Eylemlerini tahmin etmek için düşmanlarınızı inceleyin, aynı ve alternatif gerçekliklerin düşmanları arasındaki sinerjiden sakının. Tuzaklara ve tehlikelere dikkat edin. İkili patronları yen.

EŞSİZ ÇEŞİTLİLİK

Eşsiz ortamlar ve birçok düşman türü ile paralel dünyaların kombinasyonları, prosedürel olarak oluşturulmuş zindanlar, etkili seçimler, takım kompozisyonuna dayalı seviye atlama sistemi – bunların tümü, her birini diğerinden farklı kılıyor.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir