Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Cyberpunk 2077’ye Rakip Çıktı: Turbo Overkill!

Yayıncı Apogee Entertainment ve geliştirici Trigger Happy Interactive, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, GOG, Epic Games Store) için “Wild First Person Shooter” Turbo Overkill’i duyurdu. Oyun 2022’de piyasaya sürülecek.

Doom, Duke Nukem ve Quake gibi tüm zamanların en iyi oyunlarından bazılarından ilham alan, çarpıcı siberpunk grafiklere sahip Turbo Overkill, Apogee’nin şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en acımasız birinci şahıs nişancı oyunu olacak.

Blade Runner ve Doom’un bu cehennem gibi manzarasında Johnny, memleketi Paradise’a geri döner ve tüm nüfusunu, haydut bir yapay zeka olan Sin’in ve onun güçlendirilmiş kölelerinden oluşan ordusunun kontrolü altında bulur. Geçmiş hatalarından kaçmak için yeterli parayı bulmak için umutsuz olan Johnny, şimdiye kadar yaratılmış en büyük yapay zekayı yok etmek gibi imkansız bir işi üstlenir. Rakip ödül avcıları önce ödülü ister. Cennet hakkında hiçbir şey kolay değildir.

Oyunun ana özellikleri:

  • 3 benzersiz bölümde vahşi öfkeyi serbest bırakın
  • Ek ateş modlarıyla donatılmış çok sayıda silah kullanarak düşmanları yok edin.
  • Neoray’in dikey arenalarını geçmek için çift atlama, tam hava kontrolü ve motorlu testere kayması dahil olmak üzere gövde modifikasyonlarını kullanın.
  • Aşırı pişirme ve doğrama
  • Sokak haydutlarından devasa etten ve metalden canavarlara kadar çeşitli rakiplerle savaşın.
  • Koleksiyon karışımlarından gizli seviyelere kadar sırları ortaya çıkarmak için labirentte seyahat edin.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir