Oyun Gündem

Cyberpunk 2077’ye Eklenecek Yeni Grafik Ayarı Oyunu Yeni Seviyeye Taşıyacak!

Cyberpunk 2077‘nin ilk çıktığı günden bu yana ne kadar ilerlediği ve hataların düzeltildiğini gördük. Oyun çok gelişti ve oyun artık yeni bir DLC için hazır.

Cyberpunk 2077‘nin yaklaşan DLC’si Phantom Liberty , bu yıl piyasaya sürülecek ancak henüz belirli bir tarih yok. CD Projekt RED, oyunun kararlılığından emin oldukları için artık DLC çıkarmaya hazır.

TweakTown tarafından yapılan habere göre Cyberpunk 2077, oyunun aydınlatma özelliği(Path Tracing) için yeni bir ayar ekleniyor. RT: Overdrive! NVIDIA‘nın 20-24 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda yeni mod tanıtılacak. Bu proje ilk olarak sene NVIDIA’nın yeni GeForce RTX 4090 ve GeForce RTX 4080 GPU’larını piyasaya sürmesiyle tanıtılmıştı. Şimdiye kadar gördüğümüz ekran görüntülerine bakılırsa, gerçekten oyunda devrim olacağı görünüyor.

Yeni ayar, her neon tabelaya, sokak lambasına, araba farına ve LED reklam panosuna doğru ışın izlemeli aydınlatma ve gölgeler, nesneler, duvarlar, geçen arabalar ve yayalar için doğru-gerçekçi aydınlatma sağlıyor. Sonuç olarak, daha doğru, gerçekçi ve sürükleyici küresel aydınlatma, yansımalar ve öz-yansımalar oyunu bir üst seviyeye taşıyacak.

Kaynak
Gamingbible

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir