HaberlerOyun Gündem

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Sürümü ve 1.6 Sürümü Karşılaştırması

GameBest YouTube kanalı, Cyberpunk 2077’nin yayın sürümü ile en son sürüm 1.6 arasındaki bazı ayrıntıları ve fiziği karşılaştırdıkları ilginç bir video yayınladı. Sonuç gerçekten ilginç ve oyunun bunca zaman içinde ne kadar ilerleme kaydettiğini gösteriyor.

Her şey, orijinalinde geri tepme (mermi) vermeyen veya gerçek grafik arızaları (patlamalar) yaratan su üzerindeki silah efektleriyle başlarken, 1.6 sürümünde değişen yoğunlukta su sıçramaları yaratır ve kesinlikle daha gerçekçidir. Daha sonra Night City vatandaşlarının, oyunun başında saçma olan ve şimdi çok daha gerçekçi olan silahlarla karşılaştıklarındaki davranışlarını görüyoruz.

Daha sonra, araba camlarına ateş ederken ne olduğunu, ardından yangın etkilerinin nasıl değiştiğini, NPC’lerin silah atışlarına nasıl tepki verdiğini, yangın hidrantlarının nasıl revize edildiğini, yüzmenin nasıl değiştiğini ve araba lastiklerinde yangın ve araba bombalamaları gibi daha bir çok değişen özelliklerin değişimini gösteriyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

  1. Mod geliştiricilerinin daha iyi iş yaptığı gerçeğini değiştirmiyor… Bu arada “Vortex” adlı uygulamayı indirip, Cyberpunk 2077 için oluşturulan mod koleksiyonlarını birkaç dokunuşla edinebilirsiniz ve gerçekten de çok iyi koleksiyonlar var. Bakmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir