ModlarOyun Gündem

Cyberpunk 2077 Modcular Sayesinde Metroya Kavuştu

Night City’nin NCART sisteminin çalışmadığı için hayal kırıklığına uğradıysanız, Cyberpunk 2077 mod yapımcıları bununla ilgilendi. Büyük metropol artık 19 istasyonlu ve oyunun kullanıcı arayüzü ve kontrollerine tam entegrasyon ile çalışan bir metro sistemine sahip. Özgürce keşfedebilecekleri sürükleyici bir oyun isteyenler ve hızlı seyahat sistemlerinden nefret edenler için eğlenceli ve şık bir yol.

Metro yolculuğunda, şehri keşfetmek için harika olan birinci ve üçüncü şahıs görüşleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Bunu kullanmak için haritadaki mevcut metro noktalarından birine gitmeniz ve ardından istasyona girmek için kapıyla etkileşime geçmeniz yeterlidir. Orada, işaretler bir sonraki vagonun nereye gittiğini gösterir ve trenle etkileşime girer, ona biner ve yemek yer. Fare tekerleğini kullanarak radyo dinleyebilir ve koltuklar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tabii ki, NPC’ler henüz metroyu kullanmıyorlar, çünkü varlığını bilmiyorlar ve birçoğu muhtemelen çok arabalı bir tren bekliyordu. Ancak modlama çalışmaları için bu, metroyu kurmak ve çalıştırmak için harika bir başlangıç.

LİNK: https://www.playground.ru/cyberpunk_2077/file/cyberpunk_2077_sistema_metro-1164820

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?