Oyun Gündem

Cyberpunk 2077 için Yeni DLC Gamescom 2022’de Gösterilebilir

Cyberpunk 2077 uzun bir yol kat etti. CD Projekt’in en son oyununun piyasaya sürüldükten sonra hatalarla dolu olduğu ve eleştirilere maruz kaldığını hatırlamayan yoktur. Bu yılın başlarında yapılan büyük bir güncellemeden sonra Cyberpunk 2077 sonunda potansiyelini göstermeye başladı. Artık oyun iyi durumda olduğuna göre, hayranlar gelecek yıl piyasaya sürüleceği söylenen yeni DLC’yi dört gözle bekliyorlar.

Söylentilere göre DLC, Pacifica gibi Night City’nin daha önce keşfedilmemiş kısımlarını açacak, yeni hikaye görevleri ve Johnny Silverhand’i “sessizleştirme” yeteneğine sahip olduğu bildiğimiz Songbird adlı bir karakter ile tanışacağız. Daha önce de belirtildiği gibi, DLC 2023’te piyasaya sürülecek, ancak şu ana kadar bununla ilgili resmi bir ayrıntı yok.

Resmi Cyberpunk 2077 Twitter hesabı kısa süre önce “Wann Cyberpunk-Expansion?” tweetini attı. Bu tweet’in anlamı Almanca’da “Cyberpunk 2077 genişlemesi ne zaman?” anlamına geliyor. Gamescom’un önümüzdeki hafta Almanya’da gerçekleşecek. Bu yüzden tweet’in olası bir Gamescom duyurusunu ima ettiğini düşünüyoruz.

Gamescom 2022, 23 Ağustos’ta devasa bir Açılış Gecesi ile başlayacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir