Oyun Gündem

CS 2 Yenilikleri

Cs go yavaş yavaş tarihe karışmaya başladı. Peki Cs 2 ile yeniden küllerinden doğacak olan oyunumuzda yeni neler var ve eskisinden neler farklı bugün sizlerle bunlara göz atacağız.

  • Smoke

Cs go da smoke sadece bir karartıyken, cs 2 ile artık sadece düz karartı olmaktan çıkıyor ve içine ateş edince delikler açılan, bomba atınca kısa süreli olsa da dağılan bir yapıya evriliyor. Böylelikle oyuna yeni bir dinamik gelirken, oyunculara güzel oyunlar yapmaları için fırsat tanıyor.

Ayrıca CT nin ve T nin attığı smoklarda farklı renklerde oyunda görülmektedir.

Smoke skinlerininde oyuna ekleneceği türünde de söylentiler dolaşmaktadır.

  • Zeus

Çoğu oyuncunun atarken zevk aldığı bıçağın alternatif ürünü olarak karşımıza çıkan zeus’ a da görsel yenilemeden nasibini aldı ve ekstra olarak oyun içinde inceleme eklendi.

Oyun içi inceleme eklenince akıllara ilk olarak ‘’skin de gelir mi? ‘’ sorusu geliyor. Söylentiler skinler çıkacağı yönünde.

  • Animasyonlar ve Sesler

Tabi ki her şeyi yenilerken animasyonlar ve sesler aynı kalamazdı onlara da el atıp hepsini yeni bir hale getirmişler.

  • Duvardaki Mermi İzleri

Cs go da duvara ateş ettiğimizde duvarda küçük siyah karartılar görürken, cs2 de bu durum değişiyor ve artık derinlemesine gerçekten ateş edilmişçesine delikler açılıyor, bu da oyunda gayet güzel bir görüntü sağlıyor.

  • Yeni Serverlar

Cs2 ile yeni serverlara geçerek rekabetçi oyunlarda 64 tickrate de oynarken adamlara ateş ettiğinizde adamı vuramam sorunu artık kalkıyor ve daha iyi bir hale gelerek ateş ettiğinizde direk adamları indirebileceksiniz.

  • Profil Fotoğrafı

Hareketli profil fotoğrafı olanlar yaşadı. Artık hareketli profil fotoğraflarınız oyun içinde de tıkır tıkır hareket edecekler.

Cs2’nin 1 ay gibi bir zamanda çıkması bekleniyor umarım çok gecikmeden steamda yerini alır.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir