Oyun Gündem

Crytek, Hitman 3’ün Oyun Direktörünü Crysis 4 Geliştirmesine Liderlik Etmesi için Atadı

Crytek, Crysis 4’ün geliştirilmesinin IO Interactive’den alınan Mattias Engström tarafından yönetildiğini duyurdu.

En son olarak Engström, neredeyse sekiz yıl çalıştığı IO’da Hitman 3’ün oyun direktörlüğünü yaptı.

Bundan önce Engström, Ubisoft stüdyosu Massive Entertainment’ta neredeyse on yıl geçirdi.

Crysis 4 oyun direktörü olarak yeni görevine bu hafta başladı.

Crytek, Ocak ayında dördüncü Crysis oyununun geliştirilmekte olduğunu doğruladı.

Haber, CEO Avni Yerli tarafından bir blogda duyuruldu ve şunları söyledi: “Bize uzun zamandır sorduğunuz bir şeydi, bu yüzden artık nihayet doğrulama zamanı geldi – evet, bir sonraki Crysis oyunu gerçekleşiyor.”

Yerli, oyunun hala “geliştirmenin erken aşamasında” olduğunu ve bu nedenle bir süre daha hazır olmayacağını açıkladı, ancak şunları kaydetti: ve topluluğumuzu dinleyeceğimizi bildirmek için.

“Crytek, oynamak istediğiniz oyunları geliştirmek için topluluğumuzla birlikte çalışmaktan gurur duyan bir geçmişe sahiptir” diye ekledi.

“Crysis pek çok insan için inanılmaz derecede önemli – her yerdeki oyuncular tarafından seviliyor ve bugün sektörde çalışanların bazıları orijinal oyun nedeniyle bunu yapıyor – bu yüzden franchise’daki bir sonraki bölümün herkese uygun olduğundan emin olmak istiyoruz. beklentilerinizden.

“Geliştirme ilerledikçe, elimizden geldiğince daha fazla ayrıntı yayınlayacağız. Ancak bu arada, kendini işine adamış ve yetenekli ekibimizin size gerçekten yeni nesil bir nişancı sunmak için çok çalıştığını bilin.”

Crytek, Crysis 2 ve Crysis 3’ün yeni remaster’larını ilk oyunun mevcut remaster’ıyla bir araya getiren Crysis Remastered Trilogy’yi Ekim 2021’de piyasaya sürdü.

İlk Crysis Remastered, yeni aydınlatma, güncellenmiş varlıklar, ışın izlemeli yansımalar ve 8K dokular içeriyordu.

Yeni nesil bir yama daha sonra Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için performans, kalite ve tam ışın izleme modlarını tanıttı (yayınlandığında PC destekli tam ışın izleme).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?