Oyun Gündem

Chernobylite için Yeni Ghost Town Eklentisinin Çıkışı

En son ücretsiz içerik güncellemesi Ghost Town artık Steam’de. Pripyat yerleşim bölgesini daha önce duydunuz mu? Bu sembolik alan, “barışçıl atom” döneminin nükleer şehirlerinden biriydi. Ne yazık ki, Pripyat’ın amacına ulaştığı endüstri, sonunda yıkımının nedeni oldu.

” Hayalet Kasaba ” güncellemesinde, artık sadece bir rüya mezarlığı olan bölgenin tamamen yenilenmesini ziyaret edebileceksiniz. Gizli doğaüstü canavarların tehdidine ek olarak, terk edilmiş şehir, Dışlama Bölgesinde çok sayıda virüslü yapının bulunduğu tek yerdir. Burada Bölgedeki en büyük Çernobil kristallerini bulacaksınız.

Ayrıca Chernobylite’a yeni bir ücretli ilave , her silah için yeni bir görünüm seti sunan Deadly Frost Görünüm Paketi’dir. Bu paket ile düşmanlarınız, kışın buz gibi ısırığı onları soğuk bir mezara gönderene kadar, yaklaşımınızı görünce korkudan donacak.

Ek olarak, ödüllü besteci Mikolai Stroinsky’nin oyun müzikleri artık Steam’de. Zone’un hayalet melodisi her yerde sizi rahatsız ediyor, gerçekten gidebilir misiniz?

Henüz Chernobylite oynamadıysanız, Steam’de mevcut olan yeni demoya göz atın. Demo, oyunun bir giriş bölümünün yanı sıra oynanacak iki tam oyun içi günü içerir. Ayrıca, Bölgeyi henüz keşfetmediyseniz GOG.com’da (5 Ocak’tan önce) veya Epic Games Store’da (6 Ocak’a kadar) %25 indirim fırsatını kaçırmayın

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?