Oyun Gündem

CD Projekt RED Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin Oynanış Videosu Yayınladı

Cyberpunk 2077: Paul Sasko, genişletilmiş Xbox Games Showcase 2023 sırasında Performans modunda Xbox Series X üzerinde çalışan birkaç dakikalık heyecan verici bir oynanış gösterdi. Fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz!

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, giderek genişleyen oyuna Night City’de yeni bir mahalle, V’nin yeni Amerika Birleşik Devletleri’ne hizmet edeceği kapsamlı bir hikayenin yanı sıra birçok yeni silah, araç, meslek ve daha fazlası dahil olmak üzere sayısız yeni özellik ekleyecek. Artık Keanu Reeves, Idris Elba ve V tarafından ölümden kaçmak için yapılan umutsuz bir girişimin yer aldığı yepyeni oynanış görüntülerine sahip olduğumuzu artık biliyoruz…

Oyun fragmanının yayınlanmasının ardından Keanu Reeves, Xbox’tan Tina Amini ile oyun fragmanı, Cyberpunk 2077 için Phantom Liberty ek paketi, Keanu’nun Johnny Silverhand olarak geri dönüşü ve daha fazlası hakkında bir röportaj yaptı. Keanu hayranıysanız veya Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’yi dört gözle bekliyorsanız izlemeye değer harika bir röportaj.

Oyuncular 26 Eylül 2023’te Xbox Series X|S, Windows PC ve PS5 için Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’ye kendilerini kaptırabilecek (bu genişleme Xbox One veya PS4 gibi eski platformları desteklemeyecek).

Kaynak
PlayGround

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir