Oyun Gündem

CD Projekt, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin Çıkış Tarihini Konu Alan Söylentiler Hakkında Açıklama Yaptı

Sızıntıda adı geçen anonim kaynaklar, DLC lansmanı için en olası tanıtım döneminin Haziran ayının ikinci yarısı ya da en geç Temmuz ayının ilk yarısı olduğuna inanıyor.

CD Projekt’in çıkış tarihinin açıklanmasından gerçek lansmana kadar çok fazla zaman bırakma niyetinde olmadığı, bu nedenle PC, PlayStation 5 ve Xbox X|S için Haziran sonu ile Temmuz başı arasında bir çıkış varsayımı olduğu iddia ediliyor.

Bu söylentilerin yarattığı heyecanı duyan CD Projekt RED küresel topluluk direktörü Marcin Momot, açık dünya nişancı oyununun hayranlarına açıklama yaptı. CDPR temsilcisi, internette dolaşan söylentiler hakkında ayrıntıya girmeden, Haziran ayında Cyberpunk 2077 Phantom Liberty hakkında birçok haber almaya başlayacağımızı doğruladı.

”Resmi bildirimlerimizde de belirttiğimiz gibi, Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ile ilgili ayrıntıları Haziran ayında açıklamaya başlayacağız. Lansman tarihi konusunda ise söylentiler hakkında yorum yapmıyoruz.”

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir