Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Carmageddon Efsanesi Geri Dönüyor!

Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Bugbear Entertainment, Wreckfest için, arabalı savaş oyunu serisinden oyuna iki parça ve bir araba ekleyen bir Carmageddon eklentisini duyurdu.

THQ Nordic Açıklaması;

Carmageddon ve Wreckfest, cehennemde yapılmış bir maç! Rakiplerinizi mahvetmek ve Zombileri (ve Zombie İnekleri!) hızlı yarış arabalarında mahvetmek, her iki oyunu da eşit derecede harika yapan şeydir, bu yüzden onları büyük bir etkinlikte birleştirmek dünyanın her yerinde mantıklıydı: Yeni Carmageddon Turnuvası, Wreckfest’e geliyor bugün ve tüm platformlarda ve tamamen ücretsiz. Oyuncular, ünlü Carmageddon pistleri “Bleak City” ve “Death Canyon” da iki farklı etkinliğe katılabilir ve Carmageddon’dan ikonik “Eagle R” arabasının kilidini açabilir : Max Damage.

Aylık Etkinlik: Katliam Akümülatörü

“Bleak City”de oyuncular haritada özgürce dolaşabilir ve yapay zeka arabalarını mahvederek ve yeşil kanlı zombileri ortadan kaldırarak mümkün olduğunca çok puan kazanmak için üç dakikaları vardır.

Haftalık Etkinlikler: Ölüm Yarışı

Oyuncuların “Eagle R” ile bir kontrol noktasından diğerine yarışacakları ve rakipleri mahvederek ve yeşil kanlı zombileri ortadan kaldırarak yol boyunca mümkün olduğunca çok katliama neden olacakları Kasvetli Şehir veya Ölüm Kanyonu’nda geçen bir dizi yarış etkinliği.

Wreckest, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir