Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Call of Duty: Warzone Kafatası Simgesi Nedir ve Nasıl Zombi Olunur?

Call of Duty: Warzone’daki kirlilik seviyeleri son birkaç haftadır istikrarlı bir şekilde artıyor ve sonunda %100’e ulaştı. Bir maça giren oyuncular, ekranlarının sağ üst köşesinde yeni bir kafatası simgesi olduğunu fark etmiş olabilir ve bunun anlamı hemen anlaşılmayabilir.

Yeni kafatası simgesinin yanındaki sayı, haritada yakınınızda kaç zombinin dolaştığını gösterir. Gerçekten de, oyuncular zombiye dönüşüyor ve oyuncular bu simgeye bakarak Verdansk’ın nasıl istila edildiğini takip edebilirler.

Yeni kafatası simgesinin yanında görüntülenen sayıyı arttırııp zombi olmak isterseniz, haritada kırmızı daireler olarak görünen radyasyon bölgelerinde ölmeniz yeterli. Şu anda, bu bölgeler Shipwreck and Prison’da bulunabilir ve bu konumlardan birinde ölen oyuncular zombi olarak geri dönecek. Ancak zombi olabilmeniz için takımınızda en az bir oyuncunun hayatta kalması gerekiyor ve bu nedenle tek başına oynarken zombiye dönüşmek mümkün değil.

Bir zombi olarak oynamaya gelince, zombiler şu anda Verdansk’ta görünen gaz bulutlarından etkilenmiyor ve bu da onlara eşsiz bir avantaj sağlıyor.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir