Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Call of Duty Vanguard Duyuruldu! İşte İlk Detaylar

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı Call of Duty serisinin her yıl yeni bir oyunu çıkış yapmakta. Bu yıl da bir Call of Duty oyunu çıkacak ancak oyun ile ilgili çok fazla detay yok.

Activision Blizzard geçtiğimiz gün yaptığı kazanç çağrısı esnasında serinin yeni oyunu hakkında bir detay paylaştı. Henüz oyunun adı resmi olarak açıklanmasa da kod ismi şu an için Call of Duty Vanguard ve oyun bu yılın sonunda çıkacak. Ayrıca oyun her iki nesil için de çıkış yapacak. Yeni oyun ayrıca son iki oyunda da olduğu gibi Warzone entegre edilmiş halde gelecek. Bu da yine işletme müdürü Daniel Alegre tarafından onaylandı.

Yeni Call of Duty oyununu Sledgehammer Games geliştiriyor. Sledgehammer Games daha önce Call of Duty: WWII, Advanced Warfare ve Modern Warfare 3 gibi oyunların geliştirmesinde çalışmıştı. Oyunun İkinci Dünya Savaşı temalı olacağı da şu an için bilinen haberler arasında.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir