Oyun Gündem

Bully 2 Prototip Aşamasındaki Görüntüleri Sızdırıldı

Son söylentiye göre Rockstar Games’in Bully 2’sinin erken dönem prototip aşamasındaki detayların sızdırıldığı iddia edildi.

Youtuber SWEGTA, 2022 yılının başlarında, 2013 yılında Bully 2 için bir prototip üzerinde çalışan sözde geliştiricilerden biriyle röportaj yaptığını iddia etti. Oyun, Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption gibi daha büyük Rockstar Games IP’lerine kıyasla daha düşük öncelikli olması nedeniyle birçok kez iptal edildi.

Bully 2’nin The Game Awards 2022’de tanıtılacağına dair söylentilerle ilgili bir soruya yanıt olarak, geliştirici olduğu iddia edilen kişi oyunun mevcut durumu hakkında herhangi bir fikirleri olmadığını söyledi. 2013’te ne oynadıklarına dair bir arka plan verdiler. Onlara göre, yaklaşık on yıl önce geliştirilmekte olan Mad Doc tarafından geliştirilen orijinal versiyonu oynamışlar. “O zamanlar 6 ila 8 saatlik bir kesitti. Baş karakter Jimmy, ilk oyundakinden biraz daha yaşlı ve uzun görünüyordu. Aynı yapıya, aynı yara izlerine ve yüz yapısına sahipti ama en az 6 ay yaşlanmıştı.”

Kaynak
twistedvoxel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir