Oyun Gündem

Bravely Default: Brilliant Lights Hizmetine 28 Şubat 2023’te Son Veriliyor!

Square Enix, Bravely Default: Brilliant Lights’ın 28 Şubat 2023 tarihinde hizmete son vereceğini duyurdu.

Square Enix’in Bravely serisinin mobil versiyonu ilk olarak 27 Ocak 2022’de App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü.

Tüm oyun içi “Mythril” satışları bugün itibariyle durdurulmuştur, ancak kalan Mythril hizmet sona erene kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Mythril daha sonraki bir tarihte iade edilecektir.

Square Enix’e göre, iyi hizmet sunmak için her gün çok çalışmasına rağmen, ileriye dönük olarak tatmin edici bir hizmet sağlayamayacağı sonucuna vardı.

Ana hikayenin son bölümü, daha fazla etkinlik görevi (birinci yıldönümü kutlaması dahil), takım baskınları, Pirinç Kupa ve daha fazlası servis sona ermeden oyuna eklenecek.

Square Enix, gelecekte Bravely Default: Brilliant Lights’ın kullanıcıların çeşitli karakter ve hikayelerine geri dönüp bakmalarına olanak tanıyan çevrimdışı bir sürümünü yayınlamayı planlıyor

Kaynak
Gematsu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir