Oyun GündemPlay Station

Bloodborne PS4’de Artık 60 FPS Oynanabilecek

Resmi olmayan bir yama sayesinde Bloodborne artık saniyede 60 kare akıcı görsellerle oynanabilir hale geldi.

Yamanın yaratıcısı Lance McDonald, özgeçmişinde bir Nier: Automata hile kodu ve P.T.’nin derinlemesine incelemeleri gibi harika şeylerle bir video oyunu arkeoloğu gibi.

İlk olarak 2020’nin başlarında, topu Sony’nin sahasına koymadan önce Bloodborne ile ilgili çalışmalarıyla dalga geçmeye başladı ve hayranlarına PlayStation 4 oyununun resmi bir güncelleme veya iyileştirmeler almayacağı anlaşıldığında yamasını çıkaracağını söylemişti.

McDonald, “PlayStation 5 çıktıktan ve Sony, Bloodborne’un bu sistemde herhangi bir şekilde geliştirilip geliştirilmeyeceğini netleştirdikten sonra bu yamayı herkese açık olarak yayınlayacağım” dedi. “PlayStation’a olan saygımdan dolayı, oyunculara 60 fps Bloodborne’u çıkarmak çok bekledim. Şimdi, nihayet McDonald’ın Bloodborne oyuncularının çalışmalarımı onurlandıracağı gün geldi. Gerekli yama, birkaç önemli talimatla Patreon’una indirilebilir, ancak oyunun değiştirilmiş bir PlayStation 4’te nasıl çalıştırılacağını bulmak size kalmış.”dedi.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir