Oyun Gündem

Blood West Şubat Ayında Steam’de Piyasaya Sürülecek

Polonyalı yayıncı ve geliştirici Hyperstrange, Vahşi Batı ortamının unsurlarına sahip birinci şahıs bir gizli nişancı olan Blood West’in 10 Şubat 2022’de Steam Erken Erişim yoluyla PC’de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Oyun Hakkında:

Oyuncular Vahşi Batı’nın dolambaçlı yerlerini keşfedecek, malzeme toplayacak, ölümcül canavarları avlayacak ve korkunç patronlarla savaşmak için güç kazanacaklar.

Erken Erişim, oyunculara tam oyunda yer alacak üç geniş alandan ilkini tanıtacak. Blood West, bu sonbaharda PC’de ve 2023’te konsollarda tam olarak piyasaya sürülecek. Blood West’te kötüler için gerçekten huzur yok. Yasadışı bir tetikçi, garip yerel ruhlar tarafından hayata döndürülür. Onu sınıra düşen garip bir okült lanetin kaynağını bulması için gönderirler. Sürükleyici oyun, gizliliği, gözetimi, dikkatli planlamayı ve akıllı kaynak yönetimini destekleyen STALKER ve Thief gibi klasik oyunlardan ilham alır.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?